Dovolená s dětmi na Vysočině

U chalupy je velká zahrada s dětským hřištěm – domeček, skluzavka, houpačka, pískoviště, lezecká stěna. Zahrada je upravená a plně oplocená, takže je bezpečná i pro malé děti - a vy je snadno zkontrolujete z krytého posezení. V létě je k dispozici bazén o průměru 3,7 metrů, ve kterém se děti nezraní. Večer můžet s dětmi opékat špekáčky u ohniště. Okolí je bezpečné, hrací prvky mají certifikaci.

Ve společenské místnosti je dětský koutek s pastelkami, kostkami a hračkami. Zahrát si můžete deskové hry, šipky, pétanque nebo stolní hokej. Na LCD televizích lze přímo promítat filmy z externích USB disků - můžete tedy dětem vzít s sebou jejich oblíbené pohádky. Není potřeba vozit cestovní postýlku, ve žlutém pokoji je zdarma k dispozici dřevěná dětská postýlka, dále dvě skládací postýlky (95x50cm), které lze umístit do jakéhokoliv pokoje a klasická kolébka.

I další vybavení je přizpůsobeno pro pobyt s dětmi: jídelní židlička u jídelního stolu, samostatný dětský stolek a tři židličky v jídelně, dětský koutek s hračkami a pastelkami, nočník, vanička, chůvičky, sedátko na WC, stupínky v koupelně, pojistky do zásuvek, spaní za pecí. Celý interiér je nekuřácký, dbáme na maximální čistotu.

 

Tipy na výlety s dětmi na Vysočině:

Veselý kopec u Hlinska - skanzen 

Draxmoor - strašidelný zámek Dolní Rožínka 

Šiklův mlýn - westernové městečko 

Toulcovy maštale - skalní město 

Salon Expres Polnička

Rekreační areál Pilák

Akvapark Žďár nad Sázavou

• Obří model kolejiště 

 

Hrady, zámky a pamětihodnosti na Vysočině:

Pernštejn 

Svojanov 

Zámek Žďár - muzeum knihy 

Zelená Hora - kaple sv. Jana Nepomuckého - památka Unesco 

Zámek Litomyšl 

Nové Hrady 

Rychlý kontakt

606 715 493

info@chalupazahumny.cz

napsali o nás galerie daruj dárek