Pronájem chalupy na Vysočině

Stylové ubytování v soukromí

Celkem 15 lůžek a 4 plnohodnotné přistýlky - celková kapacita až 19 dospělých osob. Ve žlutém pokoji je navíc větší dětská postýlka (120x60cm) a k dispozici jsou dvě dřevěné skládací postýlky (95x50cm) a klasická kolébka, které lze umístit do jakéhokoliv pokoje při ubytování s dětmi. Všechny pokoje mají stylový nábytek, kvalitní zdravotní matrace, LED TV, možnost promítání filmů z USB disků, připojení na internet a vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC.

Slunicko  žlutý pokoj        přízemí           3 lůžka + přistýlka + dětská postýlka

Oblak  modrý pokoj      přízemí           3 lůžka + přistýlka + dětská postýlka

srdce  červený pokoj    podkroví         2 lůžka + dětská postel + kolébka

ruze  růžový pokoj      podkroví         3 lůžka + přistýlka

strom  zelený pokoj      podkroví         4 lůžka + přistýlka + dětská postýlka

 

Ubytování s dětmi, přáteli či firmou

Velká společenská místnost s kachlovými kamny a plně vybavenou kuchyní. Samostatné WC v přízemí, takže nemusíte rušit děti ve spánku, pokud se sami bavíte ve společenské místnosti. Pro děti je připraven dětský koutek plný hraček (od pastelek po společenské hry), v jídelně dětský stolek se židličkami a pro malé děti i jídelní židličky u velkého stolu. Zahrát si můžete šipky, míčové hry nebo stolní hokej.

Pronájem chalupy s bazénem a velkou zahradou

U chalupy je velká zahrada s dětským hřištěm, ohništěm a krytým posezením s profesionálním grilem značky Weber. Zahrada je plně oplocená, takže je bezpečná i při ubytování s malými dětmi.

Vzhledem k tomu, že pronájem chalupy využívají i nemocné děti (alergici, astmatici), není možný pobyt domácích zvířátek.

Seznam vybavení - co si vzít s sebou a co naopak můžete nechat doma, protože je na chalupě k dispozici, najdete zde.

Rychlý kontakt

606 715 493

info@chalupazahumny.cz

napsali o nás galerie daruj dárek