Co o nás napsali naši zákazníci

Zde můžete hodnotit pobyt, ubytování, poskytnuté služby či naše webové stránky. Doporučte ostatním zážitky či aktivity v okolí!

Přečtěte si, co o naší chalupě napsali v časopise Dům a bydlení, Můj dům nebo v Marianne Venkov a styl.

Nejpohodlnější penzionPenzion roku

Chalupa Za Humny získala ocenění „Nejlepší venkovský penzion“ a „Nejpohodlnější penzion“ v konkurenci 6.240 penzionů v ČR!

Komentáře

Děkujeme za pobyt, skutečnost je ještě lepší než fotografie :-) Velmi se nám líbilo lyžování v Novém Městě, i když se musí dojíždět - sedačková lanovka je ideální pro děti a hlavně žádné fronty!Ať se vám daří. Hamříkovi

Lukáš Hamřík, 2013-01-29 23:44:44

Luxusní ubytování, teplo, prostor... Žlutý pokoj v přízemí ideální pro rodinu s malými dětmi (naše 11 a 3 roky), kuchyň snad i lépe vybavená než naše doma :-) A to poválení na kamnech! (pokud vás ovšem děti pustí). Restauraci Tisůvka opravdu doporučujeme, ale v době obědů a večeří je lepší předem rezervovat stůl, zájem je veliký.
Heroudkovi

Heroudkovi, 2013-01-30 12:58:37

S pobytem jsme byli velice spokojeni - ocenili jsme vybavení kuchyně, restaurace Tisůvka naprosto bezchybná. Možná byste mohl mít v chalupě popis trasy k restauraci. První večer jsme ji trochu hledali. Komunikace výborná, už hledáme termín, kdy bychom vás mohli opět navštívit :-). Určitě doporučíme známým. Toto hodnocení je i za kolegy. Měli jsme jednoznačný názor.

J. Kadlec, 2013-02-12 08:18:00

Chalupa je velice přívětivá. Pobyt lze jednoznačně doporučit. Určitě se rádi vrátíme.

ing. Radek Teplý, 2013-02-25 09:55:55

Pokoje i kuchyň jsou vybavené dostatečně, možná by stálo za úvahu mít možnost regulovat teplo na pokojích. Stravování v okolí jsme nevyužívali, využívali jsme zázemí chalupy, u které je vidět, že je vše promyšlené do nejmenších detajlů. Tipy na výlety v okolí jsou v košíku ve společenské místnosti, při delším pobytu bychom zavítali i někam jinam, ale s malými dětmi jsme chodili jen na procházky. Komunikace bezproblémová a rychlá. O inzerátu jsem se dozvěděl na internetu, webové stránky hezky vyvedené a odpovídají skutečnosti. Rádi bychom se vrátili, chalupa je pro náš rodinný sraz akorát v klidném místě.

manželé Teplí, 2013-02-28 11:37:28

Naprostá spokojenost!! Chata je krásná, moc. Vybavení super, nic nám nechybělo (možná hlubokej plech, pač jsme hodně pekli maso a bylo ho docela dost).

Do Tisůvky jsme šli na oběd a musím teda nechat, že pověst nelže.. super bašta a moc milá obsluha. Výlet jsme vzdali, pač dost foukal ledovej vítr a my tam měli dvě dvouletý děti a na ně to nebylo ..

Tak třeba v létě to zopáknem :-) Ještě jednou dík!!!

Lucie Skopová, Brno, 2013-03-19 21:13:42

Víkend na Vaší chalupě se vydařil, byli jsme spokojeni :-) Vybavení chalupy zcela OK, pokud by mělo být v kuchyni úplně všechno, tak nízkootáčkový odšťavňovač - ale to už si vymýšlíme :-) Rest. Tisůvka je opravdu příjemný podnik; skalka Tisůvka je příjemné místo na zdolání a je z ní krásný pohled na okolní, zasněženou krajinu.

Ing. Martin Safar, Ph.D., 2013-03-29 07:57:13

Vybavení chalupy bylo nad očekávání...byly jsme nadšeni z krásného nábytku, dřevěných podlah a krásně sladěných interiérů. Vybavení kuchyně bylo také skvělé, jen jsme si vezli vlastní toustovač. Stravovali jsme se 1x v Tisůvce...docela dobré a 1x ve Ždáru....tam jsme byli na výletě v muzeu na modelech vláčků...tam se nám moc líbilo. Pak jsme byli na zpáteční cestě v ZOO v Jihlavě ...také moc pěkné. Komunikace byla dobrá, paní provozní vždy dodržela co slíbila a starala se o nás dobře. Ocenili jsme šanon s tipy pro výlety, kachlová kamna (velká atrakce :-), detaily jako mašličky v kuchyni, zvonečky na klíčích...atd

Návštěvu u vás bychom podnikli rádi zase za rok....pokud by se udržela tato příznivá cena za pobyt. Zaujal nás interiér a celková dispozice chalupy zaručující skvělé ubytování pro 5 rodin.

Děkujeme za příjemně a luxusně strávenou minidovolenou na Vaší chalupě.

Alena Semelková, 2013-05-02 10:51:27

Mockrát děkujeme za příjemný pobyt,který jsme u vás mohli s partou přátel strávit. Chalupa (i její zázemí) je velice dobře vybavená, vůbec nic nám nechybělo, velice jsme ocenili (naše děti) velkou spoustu hraček a kuchyňské papírové utěrky :-) Určitě doporučujeme restauraci Tisůvka!!! - příjemné prostředí i obsluha,výtečná kuchyně! naopak velké zklamání a špatná zkušenost s restaurací U Hrocha ve Škrdlovicích.

Z výletů doporučujeme určitě obě naučné stezky v okolí a také obří plastiky v okolí Žďáru n/Sázavou. Jednání s paní provozní na jedničku! Rádi bychom k vám zase někdy znovu zavítali, pokud vaše ceny zůstanou stále na přijatelné úrovni.

Martina Belzová, 2013-05-14 10:24:36

Naprosto perfektní vybavení kuchyně i pokojů (a rovněž velmi stylové, elegantní a v perfektním stavu!) Vše, co jsem potřebovala, jsem našla. Zejména jsem ocenila dětské plastové nádobí, dostatek papírových utěrek, myčku atd. I společenské hry byly dobré, jen snad chyběly nějaké hry pro děti ve věku 1-5 let (první stavebnice apod.), ale to je absolutní drobnost. V našem pokoji bylo vše, co jsme potřebovali, pohodlné postele, dobře promazané dveře od pokoje, když už děti spaly :-).

Výlety: pouť ve Žďáře + výstava modelů vláčků, Polnička, kešky v okolí – se vším velká spokojenost.

Komunikace naprosto bez problémů, ocenila jsem vstřícnost v jednání. Obdržela jsme všechny informace, které jsem potřebovala. Zcela vážně uvažujeme o zopakování takto prodlouženého víkendu v září 2013. Váš objekt jsme zvolili z těchto důvodů: kapacitně vyhovující, uzavřený objekt s možností pronájmu celé chalupy, vhodné pro rodiny s dětmi, vybavení pro děti a zároveň perfektní soukromí.

Ještě jednou velice děkujeme, pobyt u Vás jsme si velmi užili a rádi Vás všude doporučíme!

Veronika Hanšová, 2013-05-19 20:55:03

Na ubytování v Chalupě za humny máme jen samé pozitivní připomínky. Musím říct, že v našich podmínkách se příliš často nesetkáváme s podobným typem ubytování. Co do vybavení, provedení a čistoty....jen tak dál.

Co se stravování týče, vřele doporučujeme restauraci Tisůvka. Jídlo bylo vynikající, připravováno z čerstvých ingrediencí :-)). Lépe jsme si už dlouho v restauračním zařízení nepochutnali!!!!

Výletů jde doporučit spoustu, záleží pouze na tom, jakým způsoben budou zdolávány kilometry. My jsme cykloturisté a pro ty je zde spousta možností, Velké Dářko, Devět skal a pramen řeky Svratky či Žákova Hora........

Určitě se k Vám ještě vrátíme. Přejeme Vám spoustu spokojených hostů!

Jana Čapková, 2013-06-10 13:06:38

Bylo to parádní, nádherné. Moc se nám na chalupě líbilo. Vybavení chalupy, kuchyně a pokojů perfektní, čisté, nové. Pokoje prostorné, se sociálním zázemím. Kuchyň parádně vybavená, nic nechybělo. Snad jen půllitry na pivo. Venkovní prostor ideální pro přípravu jídla na grilu, na ohni. A to vyžití pro malé děti - paráda.
Možná by chtělo doplnit ještě jednu drobnost - venkovní teploměr.

Chodili jsme do lesa, kde je spousta tras. S dětmi jsme ale daleko nedošli. U restaurace Tisůvka je před dokončením pěkné dětské hřiště. Perfektní domluva. Vše platilo na 150 %. Paní provozní je moc příjemná a ochotná. Chalupu jsme vybrali, protože odpovídala velikostí i zázemím. A rozhodla následná skvělá komunikace s panem majitelem. Každému budu doporučovat.

Josef Kupčík, 2013-06-25 08:22:27

Venkovní teploměr byl doplněn do prostoru krytého posezení. Půllitry na pivo jsou v kuchyni ve skříňce pod varnou deskou.

Jiří Jelínek, 2013-08-13 12:42:42

Děkuji velmi za krásné ubytování. Penzion jsem našla na internetu. Vybrala jsem ho podle toho, jak vypadá.

Veškeré vybavení bylo perfektní. Pro cyklisty bych jen doplnila štětku na láhve a kolíčky na prádlo. Jinak vše bylo dostačující. I ubrousky na svačinu :-)
Na jídle v Tisůvce jsme byli jednou, kuchyně byla vynikající. Výletů jsme podnikli hodně, převážně na kole. Najeli jsme celkem 320 km. Informace, co máte v šanonu jsou dostačující, komunikace jak s váma, tak s paní Klimešovou byla výborná.

Naše dovolená u vás byla perfektní nejen přírodou, počasím, ale i krásným ubytováním. Moc se vám chalupa povedla. Ještě bychom rádi přijeli někdy v zimě na běžky, ale to asi ne na týden, tak zdatní nejsme.

Ještě jednou díky a přeji pohodové klienty a pěkné prázdniny.

Lenka Pernerová, 2013-07-08 12:13:38

Štětka na lahve pro cyklisty i kolíčky na prádlo byly doplněny.

Jiří Jelínek, 2013-08-13 12:38:46

Chalupa je naprosto skvělá, je vidět, že máte cit pro detail a chalupu jste
vybavil v tomto krásném stylu. Všechny pokojíky jsou útulné a prakticky
vybavené. Kuchyň je naprosto dostačující i pro více rodin a kachlová kamna
jsou nádherná dodávají útulnost celé místnosti.

Vybavení kuchyně je naprosto komfortní a zvláště jsme ocenili myčku nádobí.
Všeho nádobí,příborů,sklenic a všech doplňků je naprosto dostačující.

Komunikace s paní Klimešovou naprosto v pořádku. Při příjezdu nás očekávala,
vše vysvětlila, ukázala nám celý objekt, tak že naprostá spokojenost.

Každý den jsme podnikli výlet na nějakou jinou stranu a můžu říct, že terén
je trošku náročnější na kopečky:-). S tím jsme ale počítali. Můžu doporučit
cyklo trasu do Hlinska, která není tak náročná a v betlémě se i příjemně
sedělo v hospůdce u Huberta. Též je krásná trasa kolem vodní nádrže Vír,ale
to jsme se přiblížili autem do Bystřice nad Pernštejnem.

Chalupu jsem vybíral já a co se mi líbilo hned na první pohled, tak bylo
vybavení pokojů se sociálním zařízením, velká kuchyně a nožnost venkovního
posezení s grilováním.

Tak že naprostá spokojenost a velké poděkování vám.

Samozřejmě budeme chalupu doporučovat všem známým a určitě se tam i naše
parta znovu ukáže.

Ještě jednou vám pane Jelínek všichni děkujeme a přejeme vše nej.

Jurčík Pavel, 2013-07-09 20:14:22

Dobrý den,
na Chalupě za humny jsme s kamarády strávili velmi příjemný víkend. Chalupa je vkusně a moderně zařízená. Kuchyně je plně vybavená jak spotřebiči tak i nádobím (až jsme byli překvapení, co vše jsme v ní našli) ocenili jsme i dostatečný prostor pro uskladnění potravin a také velikost prostoru pro společné stolování. Velký zájem jak ze strany dětí, tak i ze strany mých kamarádů byl o „poleženíčko“ na kachlových kamnech . Prý se tam spí moc hezky. Pokoje včetně příslušenství byly velmi hezky zařízeny, moc se nám líbil nápad s barevným rozlišením pokojů. Děti také ocenily vybavení a velký prostor zahrady a my ostatní kryté sezení s možností grilování.
2x za náš pobyt jsme zavítali do restaurace Tisůvka a rozhodně ji všem doporučujeme. Jídlo bylo naprosto vynikající, obsluha milá. Místa jsme si nerezervovali, ale sami jsme viděli, že se restaurace během poledne velmi rychle zaplnila. Na výlety jsme bohužel moc času neměli, ale určitě stojí za návštěvu Skanzen na Veselém Kopci a pak jsme si také prošli zámek ve Žďáru nad Sázavou.
Emailová komunikace s majiteli i paní provozní byla naprosto bezproblémová. Chalupu jsem našla na internetu spíše náhodou krátce před naším pobytem. Kritéria pro mé hledání byla: vzhled a vybavení chalupy, alespoň 4 oddělené pokoje, oplocený pozemek, klidné místo. Chalupa za humny tato má kritéria v mnohém překročila :o)))) Určitě musím pochválit internetové stránky, které jsou velmi přehledné a poskytují všechny podstatné informace o chalupě a také fotografie naprosto kopírují skutečnost.
Pobyt na chalupě určitě všem moc doporučuji, všichni jsme byli moc spokojení a určitě se na chalupu v budoucnu moc rádi vrátíme :o)

Jana Nedbalová, 2013-07-10 10:46:08

Sháněli jsme chalupu pro 5 rodin na půl cesty mezi Moravou a Čechami ( jsme spolužáci z vysoké) a vymysleli jsme si Vysočinu. Nečekali jsme, že najdeme takový luxus - samostatné pokoje s vlastním soc.zařízením a jak krásně vybavené. Máte moc dobrý vkus.

Vybavení chalupy nemělo chybu, perfektní. Chalupa je krásná. Není moc příjemná kůra v okolí skluzavky, pískoviště. Lepší by byl písek. Doporučujeme výborný čerstvý kulatý chleba z potravin ze Světnova a pro rodiny s dětmi navštívit Salon expres vagon v Polničce -
http://www.vagonpolnicka.cz(http://www.vagonpolnicka.cz

S pobytem jsme byli moc spokojení. Okolí je výborné pro cyklistiku s dětmi a tak plánujeme, že se rádi vrátíme, až naši dětičky poporostou a budou schopné ujet nějaký ten kilometr na kole:).

Mějte se moc pěkně a děkujeme za krásně strávený týden.

Jana Hlavinková, 2013-07-17 08:24:35

Děkujeme za hodnocení, kůra na dětském hřišti byla vyměněna za drobné oblázky.

Jiří Jelínek, 2013-07-17 08:30:10

S pobytem na téhle parádní chalupě jsme byli nadmíru spokojeni.Pronajali jsme si ji celou pro naši partu známých s dětmi. Chalupa je perfektně řešená, vkusně a luxusně zařízená, zahrada je supr pro děti(mají si kde hrát,nemají kam utéci a dospěláci mají nad nimi přehled).Jsou zde moc hezké výlety do okolí, doporučuji Hlinsko a skanzen Veselý kopec a také zámeckou kavárnu ve Žďáru nad Sázavou, kde mají výborné kafe a domácí koláč:-)Hezký byl i výlet do Polničky, do Šiklova mlýnu(trochu dražší), na Toulcovy maštale a i na Velké Dářko, kde je možné si půjčit šlapadlo a i s dětmi si vyjet na vodu...Jako ostatní hosté i my jsme navštívili restauraci Tisůvka, předem jsme rezervovail stůl a vybrali si i jídlo. Po příchodu do restaurace jsme nečekali na večeři snad ani deset minut, jídlo bylo naprosto výborné a obsluha velmi milá-takže určitě také doporučuji. Nakonec musím ocenit i perfektní komunikaci s majiteli. Prostě pobyt tady neměl jedinou chybičku a jsme moc rádi, že jsme zde mohli strávit naší týdenní společnou dovolenou. Děkuji a přeji hodně dalších spokojených hostů. Palmová

Palmová Jana, 2013-08-21 09:21:39

Dobrý večer, pane Jelínku,
musím za všechny jednohlasně říci, že vaše chalupa nemá žádnou chybičku, všem se nám strašně líbilo prostředí, které nabízíte, a i lokalita ubytování. Opravdu celý týden proběhl nad naše představy....

Vybavení pokojů velmi vkusné, příjemné, kuchyň je naprosto suprová, i pro tolik lidí jsme zde najednou v pohodě uvařili, navíc je prakticky rozvržena, interiér jídelny je jako z katalogu, dětem se moc líbilo na peci a všichni jsme si představovali tu pohodičku, když je v ní v zimě zatopeno:-), zahrada opět super pro rodiny s dětmi, měli jsme jich devět a ocenili jsme přehled, který vaše zahrada nabízí a také její ohraničení. Navíc je na hřiště dobře vidět i zevnitř, což bylo také příjemné. Děti v zahradě objevily také ovoce, nevím zda bylo dovoleno jej očesat, bohužel jsme zjistili, že tu roste, později než děti, takže bylo už očesáno...pokud bylo ale k dispozici, je to velmi hezký nápad, protože děti z toho byly nadšené...

Stravovali jsme s přes den na místě výletu, večer jsme vařili večeře pro všechny na chalupě, jednou jsme zašli do restaurace Tisůvka. Zde jsme byli opět naprosto nadšení, milý personál, velmi chutné a nápadité menu za příznivé ceny. Navíc jsme si mohli objednat dopředu místo a jídlo a ve chvíli, kdy jsme dorazili, bylo vše nachystané a velmi rychle hotové. Ocenili jsme to hlavně kvůli dětem, protože delší čekání na jídlo by pro ně bylo asi nepříjemné...

Výlety jsme dělali především podle doporučených lokalit na vašich stránkách, moc se nám líbila Polnička, pro malé děti dobrá zábava, Šiklův mlýn je opět hezký výlet pro děti. Trochu rozpačití jsme byli z hradu Draxmoor, jelikož máme děti ve věku 3 a 6 let, bylo to na ně poněkud strašidelné a ten večer se budily..:-). Takže já osobně bych tam s dětmi takto malými už nejela, ale to je jen můj osobní názor. Moc hezké byly Toulcovy maštale, kde se líbilo i dětem, je to krásná procházka krásným lesem a skály se dají všemožně prolézat, což se dětem také moc líbilo. Určitě musím doporučit Veselý kopec, je to moc milý skanzen, mají zde i dobrou hospůdku s jídlem, strávili jsme tam hrozně dlouhou dobu a děti i my jsme byli nadšení:-) Pokud bych měla něco doporučit, co není na stránkách uvedeno(nebo jsem si nevšimla), tak je to kavárna v zámku ve Žďáru nad Sázavou. Mají zde moc hezké prostředí a domácí koláč, který byl tak lahodný, že i náš kamarád, co nejí sladké, si jeden kousek musel prostě objednat a nelitoval:-)

Chatu vychvalujeme všude, kde jsme a o dovolené hovoříme, protože byla zatím opravdu nejlepší z těch všech, které jsme dosud navštívili:-)

S pozdravem Palmová

Jana Palmová, 2013-08-21 09:36:41

Jsme rádi, že ovoce vašim dítkům chutnalo, přesně tak to také bylo myšleno. Na zahradě rostou lesní
jahody, borůvky, maliny a ostružiny. Není jistě pro děti nic lepšího než si moci těchto lahůdek
zobnout - to přece k prázdninám patří :-) Děkujeme za pochvalu.

Šárka Jelínková, 2013-09-23 13:08:12

Byli jsme u Vás ubytovaní letos koncem srpna a moc jsme si dovolenou užili. Já osobně jsem byla unešená z vybavení chalupy a proto bych Vás chtěla požádat, zda byste mi mohl zaslat kontakt na firmu, která pro Vás vyráběla nábytek v pokojích a pokud možno, tak i konktakt na obrázky na stěnách na chodbě. Vybavení naprosto předčilo naše očekávání - v kuchyni jsme měli vše, co jsme potřebovali, měli jsme žlutý pokoj a byl vybaven krásně a prakticky.

Jezdili jsme vetšinou v okolních lesích na kolech, tudíž nemohu hodnotit Vámi doporučené výlety. Alespoň máme důvod se k Vám vrátit a vidět spoustu dalších míst.

Chtěla bych pochválit Vaši zahradu, je skvělá jak pro děti, tak pro dospělé ! Super je i kolovna. Bezkonkurenční je pec ve společných prostorách, velmi jsme ocenili veškeré detaily v chalupě a vkus, s jakým byla zařízena

Vaše chalupa nás tak uchvátila, že určila konkrétní cíl naší letošní dovolené v rámci ČR.

Mockrát děkuji za příjemně strávený týden. Cítili jsme se u Vás jako na vlastní chaloupce :-)

Šárka Jadrná, 2013-09-11 16:18:05

Dobrý den,

musíme všichni říct, že dovolená byla výborná. A to jak chata samotná, tak zahrada, její okolí, umístění. Pro výlet doporučujeme Toulcovy Maštale, které jsou moc pěkné a taky Hostinec u Toulovce v Maštalích (výborný hospodský). Máte hezké webovky se spoustou informací.

Chatu jsme našli mezi desítkami jinými na internetu a vyhrála (moc podobných nebylo). Rozhodlo vnitřní vybavení - hlavně: vždy pokoj+koupelna, oplocená zahrada, myčka... Cena chalupy byla adekvátní.

Ještě jednou děkujeme za pěknou dovolenou a přejeme hodně dalších hostů.

Jakub Honzík, 2013-09-12 13:30:50

Dobrý den pane Jelínku, ve vybavení chalupy, kuchyně a pokojů jsme nepřišli na nic, co by nám chybělo, chalupa je velmi dobře vybavená. Na jídlo dobrá tradiční Tisůvka a Klokočí v Kadově.  Již týden v létě jsem na chalupě byla s jinou skupinou, kontakt na Vás mám přes kamarádku, vyhovuje nám lokalita, počet pokojů a přizpůsobení pro děti.

Pavla Spáčilová, 2013-09-23 13:13:33

Dobrý den pane Jelínek,
co k vaší chatě dodat? Jeden velký luxus vložen do překrásného prostředí! A to si dovoluji říct přesto, že máme téměř nový dům u lesa.

Rešení vaší chaty je dokonalé, tím že každý pokoj má své sociální zařízení, a tím i své soukromí, pokud ho rodina potřebuje.

Vše máte sladěno k úplné dokonalosti. Smekám před designérem,který to navrhoval.

Stravovali jsme se převážně v chalupě vzhledem k věku vnuků a i výlety jsme podřídili dětem. Absolvovali jsme tůru na Žákovu horu, byli jsme na Pernštejně, na Vírské přehradě, na Vírském mlýnku /pro děti moc hezké/ na Draximoru- strašidelný hrad, v zábavném centru vagonpolnicka.cz, což se dětem nejvíc líbilo. Jedno odpoledne jsme trávili v areálu chaty kde děti hrály fotbal a pouštěly draky. Jo a těch hříbků! Přivezli jsme si 20 kg hříbků. No úžasné!

Provozní příjemná milá dáma. Vše vysvětlila, popsala.

Co dodat závěrem? Jen tak dál! A víc takových krásných investic, které ne vždy jsou vysoce výdělečné!

Jana Hejdová, 2013-10-03 13:23:22

Jako relativně velcí cestovatelé po chalupách s velkou skupinou lidí, jsme ještě nebyli v lepší - krásně upravené pokoje, dostatek parkování, skla i porcelánu v kuchyni, velká společenská místnost.

Výborné jsou šanony s tipy na výlet a mapami. Skvělá příprava pro děti od hraček po nábytek, či hřiště.

Ve velké místnosti se pouze po 2 dnech lidé „prali“ po židlích s polštářky :-) (nebyly všude)

Pro výlety doporučujeme Devět skal, Zubštejn, Pernštejn, nádrž Vír. Po červené značce ze Žďáru nad Sázavou do Cikháje ( vhodné i pro kočárky až na malý úsek 500 m za Škrdlovicemi). Každopádně návštěva restaurace Tisůvka – výborná kuchyně.

Celkově jsme byli spokojeni na 100%. Chtěl bych poděkovat za krásné ubytování a snad někdy opět na shlednou.

Kasl Architekt

Petr Kasl, 2013-10-29 10:32:08

Děkujeme za pochvalu, sedáky budou doplněny na všechny židle.

Šárka Jelínková, 2013-10-29 10:42:44

Vážený pane Jelínku,
Vaše chalupa je naprosto perfektní. Ještě nikde jsme nezažili tak komfortní a příjemné ubytování. Nebudeme opakovat chvály všech předchozích hostů, ztotožňujeme se s nimi. Fascinovaly nás detaily - vypadá to, že jste zadali zakázku jednomu kováři, jednomu truhláři i např.jedné švadleně - vše k sobě krásně a stylově ladí. Až budeme mít dítě větší než sedmiměsíční, jistě se vrátíme - potom teprve i ono ocení všechny ty Vaše vychytávky - od pece přes houpacího koníka až po prolézačky.
Děkujeme Vám za Vaši snahu, měli jsme se pohádkově! Krásně jsme si odpočinuli.
Trmačovi z Brna

Václav Trmač, 2013-10-30 22:26:57

Dobrý večer, na chalupě jsme byli moc spokojeni. Vybavení je perfektní, nic nechybělo. Využili jsme plně gril, děti prolézačky. Jeden den je málo takže jsme jen hledali cashky a v neděli jsme byli na Zelené Hoře. Komunikace s paní Klimešovou byla taktéž bez problémů. Chalupu jsem našla přes internet, potřebovali jsme chalupu pro více rodin což pětipokojových a více pokojových chalup je málo. Byli jsme moc spokojení, nic nám nechybělo a někdy v budoucnu se snad zase ohlásíme. Dundálková Klára

Klára Dundálková, 2013-11-06 07:52:36

Dobrý den, paní Jelínková,

právě se vracíme od Vás a rovnou se ptám, jestli máte volný termín na Velikonoce :-), opravdu se nám víkend "za humny" podařil - měli jsme tradiční husobraní a asi jsme si vybrali, kde budeme i příští rok.

Děkujeme moc za poskytnutí nádherného prostředí, kde naše parta strávila velmi příjemný čas.

Děkuji a už nyní se těšíme. Vektor Wellness Club

Gabriela Kristlová, 2013-12-04 12:54:49

Moc jsme si pobyt užili:)

Ocenili jsme přírodní materiály, nevrzající nábytek, dveře apod., kvalitní matrace, prostor na pokojích, úložný prostor, velikou, moderně zařízenou kuchyni kde bylo vše,
odhlučněnost.

Tisůvka výborná, jinak jsme si vařili sami a díky myčce to nebylo ani náročné; mrcasili jsme se s dětmi ve sněhu, došli jsme jen k lesu, památníku apod. - s malými dětmi ideální prostředí - jsme v přírodě, hned v lese, ocenili jsme, že jsme se za zážitky nemuseli přesunovat.

Díky, LK

Lucie Kubeková, 2013-12-10 18:16:17

Dobry vecer,
chtela bych jen podekovat za krasne dny, ktere jsme u vas mohli stravit. Chalupa je uzasna a urcite se budeme vracet.

Karolina Emanuelova, 2013-12-18 12:47:13

Velice hezky stylově zařízená chalupa, vybavení dostatečné, nic jsme nepostrádali. Pro děti je v blízkosti aquapark s teplou vodou ve Ždáře.

Tomáš Opravil, 2014-01-06 22:59:08

Dobrý den, moc děkujeme za možnost strávit několik dní na tak pěkném místě. Vybavení chalupy je naprosto dokonalé a sladěné do posledního detailu. Klobouk dolů, není nic co by nám chybělo nebo vadilo...... Všichni byli z pobytu nadšení a budeme rádi, když se nám podaří k Vám znovu vrátit.

A. Trávníčková, Solace a.s.

Andrea Trávníčková, 2014-01-07 14:51:57

Dobrý den pane Jelínku,

chtěla jsem Vám poděkovat za domluvu a možnost  uskutečnit setkání přátel právě ve Vaši chalupě.

Žďárské vrchy jsou zajímavá oblast a střed ČR pro sraz lidí z různé části ČR. Nechtěla jsem klasický hotel/penzion i z důvodu dětí a jejich pohybu, Vaše chalupa kombinuje samostatné bytelné pokoje s vlastní koupelnou s prostorem pro volný pohyb dětí (zahrada). V chalupě je vše naprosto vynikající, vybavení nemá chybu, okolí vesničky je příjemné na kratší procházky s dětma.

Děkuji, s pozdravem A.Ptáčníková

Anna Ptáčníková, 2014-01-28 13:05:23

Dobrý den, z ubytování ve vaší chalupě jsme byli všichni ohromeni a určitě ji doporučíme i svým známým. Vybavení i komfort jsme ocenili známkou 1*. Lyžovali jsme v Novém městě na Moravě. Děti si to moc užili a určitě se k vám rádi vrátíme.

Zdeněk Valenta, 2014-02-10 09:39:55

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za skvěle strávený prodloužený víkend na Vaší chalupě.
Nenašli jsme nic co by nám chybělo.
Chalupa je nádherná a velice krásně a stylově sladěná.
Vše bylo dokonalé a předčilo to naše očekávání.

Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na příští strávené chvíle na Vaší chalupě.

Karel Zelinka

Zelinka Karel, 2014-02-25 11:58:04

Pobyt v Chalupě za humny byl pro nás všechny naprosto úžasný, Ždárské vrchy jsme si vybrali zejména kvůli Vaší chalupě, na kterou jsme narazili během hledání lyžařského pobytu. 

Chalupa naprosto odpovídala potřebné velikosti a zahrada a venkovní posezení během tohoto teplého pobytu byly naprosto skvělým zpestřením. Také jsme velmi ocenili příjemné matrace, vlastní koupelnu u každého pokoje a navíc pec... Vybavení chalupy a celkově její vzhled byl pro nás naprostou bombou, mohu-li to takhle říci, všichni jsme z toho byli unesení. Ještě jednou Vám děkujeme za možnost nádherně strávené dovolené.

Šárka Kudrnová , 2014-03-25 11:52:19

Z Vasi chalupy jsme byli vsichni naprosto nadseni a pobyt u Vas si krasne uzili.
Krome skvele zahrady, kde si deti krasne hraly, jsme
ocenili plne vybavenou kuchyn, celou sednici a dokonalou remeslnnou praci na cele chalupe...
Opravdu nadhera.

Lucie Zemanova & spol., 2014-04-08 11:45:29

Pobyt u vás byl úžasný, byli jsme nadšeni po všech stránkách.

Jsme trampové, takže jezdíme vždy někam a chodíme túry. Vybavení celé chalupy je nádherné,všude vám dělám reklamu a chválím,chválím,chválím. Není co vytknout. Každý pokoj má komplexně vše - spaní, koupelna, soukromí. VŠE BYLO SUPER. Moc vám přeji,ať se vám daří,ať máte stále plně obsazeno a hlavně SLUŠNÉ HOSTY, aby takovou krásnou chalupu šetřili a neponičili ji.

 

Varlamovičová Věra, 2014-04-09 08:20:58

Vaše chalupa je skvělá v tom, že každý má své soukromí a při tom jsme stále společně, super je i sezení, které je kryté a dá se sedět i v dešti. Jsme rodinný kolektiv, který si takto pronajíma chalupy už asi 10 let a jezdíme takto cca 3x za rok. Vzhledem k tomu, že nás jezdí cca 10 dospělých osob máme u Vás zaručený vysoký konfort a prostory jsou naprosto ok. Loni jsme urgovali sedáky na židle a ty už jsou. Taky od loňska přibyl gril, což jsme velmi uvítali. Restaurace Tisůvka je skvělá a ani jednou nás nezklamala.

Děkujeme za pěkný pobyt.

Vlaďka Šlachtová, 2014-04-18 13:39:12

Vaše chalupa nám vyhovovala co do počtu pokojů a jejich rozložení, velké plus byla i  zahrada, posezení u chalupy a možnost vlastního grilování. Nejvíce jsme ocenili vlastní sociální zařízení u jednotlivých pokojů včetně ručníků a myčku v kuchyni, výborné vybavení kuchyně (nádobí, saponáty, tablety do myčky…), super bylo šufle se vším možným a poměrně dost úložných prostorů, taky 2 lednice super! Výborná byla italská restaurace U Chalupy ve Žďáře. Žďárské vrchy jsme zvolili kvůli hezké přírodě, turistickým trasám v místě pobytu a blízkosti většího města.

Marek a Andrea Stejskalovi, 2014-05-13 21:09:07

Pořádáme setkání matek s dvojčaty. Jelikož jsme každá z jiné části země, Žďárské Vrchy byly nejdostupnéjší místem pro všechny. Chalupu Za Humny jsme po dlouhém vybírání vybraly jako jasného favorita z důvodů nejvíce samostatných ložnic a lůžek, skvělého vybavení, velké oplocené zahrady. Zároveň je v okolí chalupy málo schodů nebo jakýchkoli překážek, o které by se mohly zranit a žádná hlavní cesta.

Vybíraly jsme prohledáváním po internetu, vždy jsme se ale ze všech různých stránek shodly na té Vaší :- ))

Celkově nám v chalupě nic nechybělo. Ložnice jsou dostatečně prostorné, vlastní koupelna jedině plus. Chválíme pohodlné postele, i ve výsuvném lůžku je plnohodnotná matrace! :-) Všechno je bytelné, nemusely jsme se bát, že by se někde něco hned rozbilo. Všude bylo čisto.

Topení v podlaze je moc příjemné. Kuchyň velká, vybavená, vč. koření nebo tablet do myčky. V lavicích spousta místa na hračky a malování. Jen jsme hledaly škrabku na čištění sporáku, ale to je detail  :-))

Ubytování zaměřeno na pobyt s dětmi

Určitě doporučujeme a jen chválíme :- )

J. Jurčíková, 2014-05-21 20:30:34

Chalupa nás od prvopočátku okouzlila krásným ubytováním a velkou oplocenou zahradou s využitím především pro děti.
Vysočina je moc krásný kraj a proto jsme si ji letos vybrali pro společnou dovolenou, na kterou jezdíme jen maminky s dětmi.
Vybavení chalupy je naprosto úžasné (pokoje moc hezké) a byli jsme velmi spokojeni.Trošku nás zlobilo počasí, ale i tak jsme si pobyt užili.
Děti jsme vzali na výlety: Draxmor, Šiklův mlýn, Salon Express-Polnička, koupání v relaxačním centru ve Žďáru nad Sázavou a v KD jsme se byli podívat na modely vláčků(všude se nejen dětem líbilo).
Také jsme byli spokojeni s jídlem i obsluhou v restauraci Tisůvka(2xoběd),která se nachází přímo v Cikháji.

Proto ještě jednou děkujeme za krásný pobyt a Všem CHALUPU ZA HUMNY - DOPORUČUJEME.

S přátelským pozdravem

Veronika Machačová a spol. :-)
Ubytování Žďárské vrchy

V.Machačová, 2014-05-31 20:38:17

Lokalita je pro nas velice "libiva", protoze neni daleko od nas (bydlime za Brnem) a tak cestovani s detmi neni narocne. Zaroven je u vas krasna priroda a lesy na prochazky. Chalupa je baby friendly a deti u vas maji opravdu krasne zazemi. Jako velkou vyhodu vidim i socialni zarizeni u kazdeho z pokoju. Kuchyne je velice nadstandartne vybavena. Gril i ohniste jsme radi vyuzili. Na obede jsme byli v restauraci Tisuvka - velmi dobre jidlo, jen trosku vazla obsluha, ale to se da v case obeda pri velke vytizenosti pochopit. Restauraci bych tedy urcite doporucila. Vylety jsme meli vzhledem k detem velmi omezene narocnosti - byli jsme ve Zdare na Zelene hore a prevazne pak prochazky po okoli.

Petra Thakoor, 2014-06-25 21:14:15

Dobrý den,
po pobytu na vaší chalupě Vám chci za všechny poděkovat za super pobyt v krásném prostředí Vaší chalupy.
Rádi se zase vrátíme.

S Přáním pěkného dne
Marek Starý
MSkoupelny

Marek Starý, 2014-07-23 19:43:28

Děkujeme za krásný pobyt a za ochotu paní provozní, krásně uklizeno a perfektně vysvětleno. Manžel je puntickar a paní měla velký obdiv, že uklízí perfektně. Ještě jednou děkujeme a určitě zase přijedeme. Krásný víkend přeji, Turínská

Turínská, 2014-08-25 20:38:49

Jsme 5 spřátelených rodin, které již několik let tráví prázdniny spolu, takže určitě nás oslovila velikost chalupy, velká společenská místnost, možnost večerního posezení a možnost bezpečně stráveného času našich dětí (velká oplocená zahrada s dětským koutkem).

Výlety jsme podnikali jak pěšky, tak na kole. Určitě bychom doporučili Salon Expres Polnička. Našim častým cyklistickým nebo turistickým cílem byly sochy sochaře Olšiaka v okolí (rak v Račíně, rozcestník u Velkého Dářka, Mamlas, Kůň, Mamut, Hamroň v Hamrech nad Sázavou, Hroch ve Škrdlovicích), kdy i děti měly motivaci pokračovat v cestě dále.

Barbara Cymorek, 2014-08-30 12:15:18

Jsme skupina bývalých spolužaček s manželi a Ždárské vrchy jsou přibližně uprostřed od našich bydlišť (Zlín, Prostějov, Mladá Boleslav, Lanškroun a trochu vzdálenější Švýcarsko).

Protože jsme senioři, hledáme již pohodlné ubytování pro naše každoroční setkání a to Vaše chalupa stoprocentně splňuje - pokoje se sociálním zařízením pro každý manželský pár a velká společenská místnost.

Nechybělo nám nic, právě naopak. Navíc byla houbařská sezóna, tolik hub v lesích jsme nikdy neviděli. Ocenili jsme mrazničky, ve kterých jsme si  houby zamrazili.

Navštívili jsme restauraci Na náměstí v obci Tři studně (doporučujeme) a zábavný mlýnek v Horáckém muzeu v Novém Městě - líbil se i nám dospělým, stejně jako výstava výtvarníků Vysočiny v tamní Zámecké galerii. Počasí nám přálo i při návštěvě Zelené Hory a zámku Kinských. Jen to chtělo delší pobyt.....

Vyřizuji od všech přítomných poděkování a pochvalu a přeji hodně spokojených hostů.

Houbová nadílka

Iva Plzáková, Zlín, 2014-09-17 10:10:55

Chalupu jsme zvolili z důvodu, že nabízela možnost pronájmu samostatného pokoje se soc. zařízením a vybavenou kuchyni. Kromě toho mě hned na první pohled nadchla, krásný nový dům, velmi stylově zařízený, čistý.... Oplocená zahrada s více možnostmi posezení, gril a ohniště - to všechno je obrovské plus.

Vybavení chalupy je naprosto skvělé. Nechybělo nám vůbec nic. V pokojích bylo také dostatek všeho, příjemně mě překvapilo i mýdlo v koupelně.

Lokalitu jsme si vybrali pro blízkost Brnu a nenáročnost terénu je naprosto perfektní na cyklovýlety i běžky, jakýmkoliv směrem.

Zažili jsme houbové žně, ale nesbírali, protože jsme o ně zakopávali i na cestě a radost z houbaření se pak jaksi vytratila :-)

Celkově jsme byli opravdu velmi spokojení a chalupa nás nadchla. Vypadá mnohem lépe, než na fotkách na Vašem webu. (Většinou je to naopak!) Celý dům máte nádherně a stylově zařízený, do detailu, nestačila jsem se divit všem těm kovaným věcem a barevnému sladění...

Zahrada je úžasná pro rodiny s dětmi - poskytuje dostatek prostoru pro všelijaké hry a rodiče nemusí mít strach o to, že se jim děti někam zaběhnou. Možná bych přidala pískoviště, jinak nechybí nic.

Jak už jsem psala, spoustu věcí máte do detailu promyšlených, včetně barvy utěrek, šuplíků s mašličkami v kuchyni, atd.

Paní provozní byla velmi ochotná a vstřícná.

Výhodou je i parkoviště u domu, což taky nenabízí každá chalupa.

Byli jsme u Vás velmi spokojení a věřím, že až bude syn větší, rádi přijedeme znovu.

 

S pozdravem,

 Lenka Maléřová

Lenka Maléřová, 2014-10-21 09:55:36

Dobrý den,

 

ŽĎÁRSKÉ VRCHY jsou pro nás strategicky nejlepší poloha v Česku- kamarádi jsou z Prahy, Bratislavy a Olomouce :-)

Vaši chalupu jsme si vybrali kvůli velkým pokojům - většinou jsou rodiny 4-členné, a také rozhodl dětský koutek a velká oplocena zahrada.

 

Byli jsme spokojeni, vše krásné, čisté, nemam co vytknout:) dekujeme, s pozdravem Gabriela Debre

MUDr. Gabriela Debre, 2014-11-09 00:00:00

Dobrý den,
pobyt na chalupě se nám moc líbil, byli jsme nadšení !

Žďárské vrchy a Vysočinu máme rádi a není z Brna tak daleko. Na vaši chalupu jsme jeli na základě doporučení od kamarádky, máme dost dětí a zázemí pro ně bylo perfektní. I celkový styl chalupy a doladění detailů bylo úžasné.
Ocenili jsme především velkou jídelnu, kde jsme se asi nejvíce zdržovali, dostatek nádobí, krásnou zahradu a i dostatek her k dispozici, čisté a  dobře uklizené prostředí.
Jelikož jsme u vás byli pouze na víkend, stihli jsme výlet do skanzenu Veselý kopec, pár procházek v okolí Cikháje a samozřejmě jsme navštívili i restauraci Tisůvka, kde jsme si moc pochutnali.

Marešová, 2014-11-11 00:00:00

Dobrý den,

vše bylo v pořádku, byli jsme moc spokojeni, díky. Žďárské vrchy známe, jezdíme sem opakovaně, neznali jsme však příliš okolí Cikháje, zejm. jsme se chtěli podívat do pralesa na Žákovu horu v podzimních barvách :)

Hledali jsme trochu vyšší standard ubytování, jednalo se o výlet "za odměnu", proto jsme chtěli něco nového, dobře vybaveného a poskytujícího relativní komfort za rozumnou cenu (nové pokoje, vlastní WC a koupelna, TV, wifi, parkování u objektu apod.) - očekávání splněna.

Vybavení perfektní, předčilo očekávání, úžasné je ležení na peci :), perfektně vybavená kuchyně; vzhledem k horšímu počasí jsme nevyužili venkovní gril a zahradu - třeba příště.

Doporučujeme restauraci Tisůvka - byli jsme tam na svatomartinském menu (naprostá spokojenost), cukrárnu ve Sněžném (vynikající zákusky), popř. restauraci Klokočí v Kadově (zajímavé a chutné domácí speciality).

Ležení na peci

Lucie Procházková, 2014-11-14 13:16:08

Dobrý den,

děkuji za vše, pobyt na chalupě se všem líbil, ocenili jak lokalitu, tak nadstandartní vybavení. Lokalitu jsme vybrali v centru republiky, z důvodu dosahu a dojezdu příbuzných z různých konců republiky, a také proto, že vysočinu často navštěvuji a máme tam i část rodiny.

Vybavení je nadstandartní, všem se tam moc líbilo. Z výletů: okolní lesy plné hub, skála Tisůvka a po modré na Fryšavský kopec kolem pramenů Svratky. Jinak jsme toho moc venku nestihli.

S pozdravem a díky,

P. Tomana

Pavel Tomana, 2014-11-17 13:46:14

Dobrý den,

vaše chalupa se nám moc líbila, tak jsme si objednali víkend. Byli jsme u vás moc spokojeni se vším. Chalupa je krásná a ačkoliv přšelo i okolí se nám líbilo. Určitě se k vám ještě vrátíme.


Děkujeme moc.

Přeji hezký den
Markéta Kroupová

Chalupa Za Humny - zahrada

Markéta Kroupová, 2014-11-19 13:37:45

Dobrý den,

musím Vám chatu pochválit, pobyt byl moc příjemný, chata je hezky
stylově zařízená se spoustou detailů, což skupinka bytových designérů,
která byla o víkendu na chatě ocenila s obdivem.

Ještě jednou děkujeme.

S přátelským pozdravem

Ing. Radek Zemek
KT Moravia Perfect s.r.o.

Ing. Radek Zemek, 2014-12-03 09:31:47

Během našeho pobytu bylo vše v naprostém pořádku a moc se nám u Vás líbilo.

Hledali jsme ubytování někde na půl cesty mezi Prahou a Brnem. Vaše chalupa byla velmi vhodná místem i kapacitou - potřebovali jsme společenskou místnost a vzhledem k tomu, že součástí teambuildingu bylo si i uvařit, tak oceňujeme zejména společnou kuchyni se společenskou místností a vybavení kuchyně.

Nenapadá mě nic, co by nám při pobytu chybělo. Jediná věc, kterou jsme si museli sami přivézt, byla pivní pípa a reproduktory na pouštění hudby.

Na obědě jsme byli v restauraci Tisůvka, kde pro nás otevřeli i mimo běžnou pracovní dobu. Jídlo bylo vynikající.

Děkujeme za příjemný pobyt a vstřícnost Vaši i paní Klimešové.

S pozdravem

Eva Fialová, Seznam.cz a.s., 2014-12-10 17:11:21

Při pobytu bylo vše v naprostém pořádku - potřebovali jsme udělat setkání někde cca uprostřed České republiky, přijeli jsme z různých koutů.

Potřebovali přesně něco takového, jako je Vaše chata - samostatné pokoje, sociální zařízení na pokoji je velikou výhodou, kór s malými dětmi a kuchyň, abychom si mohli sami uvařit a kapacitně nám chata vyhovovala naprosto akorát a zahrada s vybavením pro děti byla také v našich požadavcích.

Vybavení chaty je naprosto luxusní! Měli jsme spoustu dětí a ocenili jsme hlavně myčku na nádobí, sociální zařízení na pokojích a spoustu hraček ve společenské místnosti. 

Ještě jednou moc děkujeme za super pobyt a myslím, že v budoucnu chatu určitě ještě využijeme.

Kateřina Vitásková, 2015-01-27 21:32:58

Pobyt na Vaší chalupě byl velice příjemný a byl pro nás milým překvapením. Všude bylo všechno krásně zařízené, velice vkusně, nové, vonící čistotou. Cena za pobyt velice přijatelná ve srovnání s jinými ubytovacími zařízeními, které nedosahují ani zdaleka kvalit vaší chalupy. Paní Klimešová nás moc pěkně uvítala, poradila....

Na výlet do Žďárských vrchů jsme se chystali už dávno pro jejich malebnost a vaše chalupa byla přímo v lokalitě, kterou jsme chtěli navštívit (nedaleko Svratky, Hlinska). Na fotkách se nám líbilo hodně dřeva v interiéru, pěkný vzhled a poloha chalupy, možnost mít okna do zahrady, lokalita se nám zdála klidná.

Vybavení chalupy je na velice dobré úrovni - ve všech místnostech. Příjemné bylo topení v podlaze na chodbě a v koupelně. Mile působily obrázky na stěnách a další drobné doplňky, které ladily k vybavení pokojů. Perfektní byly např. masivní dřevěné dveře s kovovými klikami, dřevěný nábytek, dostatek místa v pokoji, čistá krásná koupelna, hezky řešené schodiště (jednoduché, funkční a při tom hezké kovové zábradlí, úložný prostor pod schodištěm....).

Počasí bylo přímo na objednávku, uskutečnili jsme menší výšlap na Tisůvku (okruh od hospody po modré značce a pak napojení na červenou). Dobře jsme si odpočinuli a už jsem Vaši chalupu doporučil příbuzným, kteří rádi na taková místa jezdí na dovolenou.

Přeji hodně zdaru v dalším zvelebování Vaší krásné chaloupky a rádi bychom ještě někdy v budoucnu do ní znovu zavítali.

běžky na Vysočině

Běžkařské trasy v Cikháji

František Šlancar, 2015-02-02 20:19:43

Děkujeme za ubytování ve Vaší Chalupě Za humny. Byli jsme opět velice spokojeni. Přikládám  fotku z našeho pobytu. Je z ní vidět, že jsme se u Vás měli dobře :-)Chalupa Za Humny - v kuchyni

Jiří Kadlec & spol., 2015-02-16 08:57:55

Vážená paní Jelínková,

většinou lidé píší, když nejsou se službou/produktem spokojení. Poslední roky se ten poměr snažím obracet a proto musím napsat i vám – majitelům krásné chaloupky na Vysočině.

S přáteli jsme tam strávili pár dní týden před Světovým pohárem v NM a byli jsme nadšení. Styl, užitná hodnota, zajímavé místo – nejen vzhledem k restauraci Tisůvka.

Naše nadšení šíříme dál a na léto se k vám chystáme znovu.

p.s.někde na půdě na Valašsku mám starý mlýnek, který až najdu, tak Vám ho doručím, abych Vás podpořil ve Vaší sbírce J

Tomáš Neumann, 2015-02-24 18:13:25

Na Vaši chalupu jsme jeli i podruhé (a věřím, že ne naposled), protože má výborné stylové kvalitní vybavení, jak pokojů (dřevěná teplá podlaha je moc fajn), tak i kuchyně (spotřebiče, kamna, atd.). Plusem je blízkost Ždáru, památky Unesco, i příroda (vycházky po značených trasách). Příjemná je také vycházka s kočárkem kolem rybníků Velké Dářko po dřevěných chodnících.

Mgr. Martin Horák, 2015-03-10 21:48:41

Dobrý den přeji.
Za nás bylo vše v nejlepším pořádku. Snad jen, že náš pobyt trval tak krátce.
Líbila se nám Vaše nabídka na e-chalupy.cz. Vybavení mě přišlo velice dobré. Možná ty televize bych zrušil. 
Vaření v kuchyni výborné.
Zase rádi přijedeme.

Ondřej Musil, Brno, 2015-03-15 12:20:46

Právě jsme se vrátili z pobytu z Vaší chalupy a jsem nadšená!

Gábina Páralová, www.gabinaparalova.cz

Gábina Páralová, módní návrhářka, 2015-04-07 11:38:31

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni :-) Chalupa je krásná, vkusně a útulně zařízená, vše proběhlo dle našich představ, chalupa má vše, co mohou rodiny s malými dětmi, jako jsou naše, potřebovat. Oblast jsme zvolili pro dobrý dojezd celé naší rozvětvené rodiny (2 rodiny z Prahy, 3 z Ostravy).

Vaši chalupu jsme zvolili, jelikož přesně odpovídala našim požadavkům (počet pokojů, vybavení, společenská místnost, zahrada, dětské hřiště, hračky... atd.) Ostatním můžeme jen doporučit a určitě se chceme zase někdy vrátit :-)

Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených hostů!

Oslava narozenin

Jana Buryšová, 2015-04-18 13:33:59

Žďárské vrchy jsme zvolili k pobytu, protože jsou uprostřed republiky - sjeli jsme se z různých koutů. Pro Vaši chalupu rozhodly samostatné pokoje se soc. zařízením, oplocená zahrada pro děti. Vybaveni skvělé, plně dostačující, nic nám nechybělo - vše precizně označeno. V okolí doporučujeme super areál Polnička, prohlídka železničních modelů ve Žďáru byla taky fajn.

Jana Skuhravá, 2015-05-30 19:40:44

Máme rádi Vysočinu, známe to tady a vyhovuje nám i vzdálenost od bydliště. Chalupa nám vyhovuje v rozmístění pokojů a hlavně každá rodina má koupelnu a wc. Dobrá zahrada, stání pro auta atd. Vzhledem k věkové hranicí dětí jsme se pohybovali jen okolo Cikháje (rybníček, les, dětské hřiště). Hodně jsme grilovali a stravovali se jen na chalupě.

Dětské hřiště v Cikháji Chalupa Za Humny

Zuzana Březová, 2015-06-01 11:38:51

Akce se povedla, i výlety byly povedený. Ještě jednou díky za tipy. Až na Fryšavu byly i restaurace v pohodě. Ale bylo nás hodně a ne všude nás čekali :-)

Chalupa Za Humny - posezení

Zbyněk Nohel, Vyškov, 2015-06-02 13:25:26

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vše bylo v naprostém pořádku, velmi se nám u Vás líbilo, budeme se těšit na nějaký další pobyt u Vás na Vysočině.

Irena Vašíčková, MEDONET Pharma s.r.ro., 2015-06-19 12:33:09

Pobyt na Vaší chalupě byl zkrátka úžasný :-). Počet míst, vybavenost chalupy, interiér, pokoje s vlastním příslušenstvím, velká společenská místnost, prostorná zahrada, venkovní posezení - vše naprosto vyhovovalo našim požadavkům - partě  10 dospělých a 10 dětí. Opravdu letní počasí přispělo k jedné z nejhezčích dovolených. Poloha chalupy byla ideální pro výlety do okolí - Tři Studně, Devět skal, Velké Dářko, Žďár nad Sázavou a Pilská nádrž. Všem můžeme ubytování v Chalupě Za Humny jen doporučit a chválit :-) !!

Děkujeme!

Zdeňka Adamová, Ivančice, 2015-07-29 20:11:56

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Chalupa je opravdu krásna, velmi dobře řešená. Pokoje nemají chybu, ve skutečnosti jsou větší, než jsme podle fotek čekali. Kuchyně perfektní, všechno jsme snadno našli.

Chalupa Za Humny

Sandra Volicerová, 2015-08-12 11:02:44

Dobrý den,

na Vaší chalupě jsme se cítili jako doma - ba i lépe :-). Ubytování bylo maximálně komfortní a chalupa má úžasnou atmosféru. Snad jen kdyby počasí nebylo snad nejnepříznivější za celé prázdniny. Ale musíme podotknout, že dětem to zas tolik nevadilo - na zahradě řádily za každého počasí.

Využili jsme i hry a hračky, které byly v chalupě pro ně k dispozici. Nezapomněli jsme navštívit doporučovanou restauraci Tisůvku, kde jsme si všichni pochutnali a k vlastnímu vaření nám také žádné nádobí a náčiní nechybělo :-). A bylo super, že byly k dispozici dětské jídelní židličky.

Výlety v okolí Chalupy Za Humny

Hubertovi + Čichákovi + Kotherovi + Chocholovi + Boříkovi, 2015-08-29 14:56:36

Chalupu máte krásnou, moc se nám tam líbilo. Jezdíme takhle už pár let a rozhodně patříte k tomu nejlepšímu, kde jsme byly, není zvykem vybavovat chalupu k pronájmu takhle kvalitně a vkusně. Společenská místnost je perfektní a kuchyň dobře zařízená, z pece jsme děti téměř nemohly sundat, když byly vevnitř, byly právě tam. Povedla se Vám zahrada.

Zuzana Novotná, 2015-09-15 22:23:05

Zažili jsme zde nádherný podzimní pobyt - Vysočina je jedna velká galerie !

Okolí Chalupy Za Humny - Kameničky

Marcela Trojanová, 2015-10-09 15:08:43

Vaše chalupa je jedním slovem úžasná. Vše vyladěno do posledního detailu, čistota a pohodlí. Moc se nám u vás líbilo a určitě se zase někdy vrátíme a samozřejmě budeme doporučovat dál. :-)

Pronájem chalupy Vysočině

Květa Říhánková, 2015-10-21 10:23:19

Byli jsme spokojení více než na 100%. chalupa je úžasná, skládáme poklonu vašemu vkusu :-)
Co se vybavenosti týče, ještě jsme takto vybavenou chalupu nikdo nezažili.
Jediné, co jsme postrádali, byly špejle na píchnutí do bábovky, jestli je hotová, což berte s rezervou :-)

Ubytování na Vysočině - Chalupa Za Humny

Ještě jednou moc za vše děkujeme, hezký večer,

D. Hrušková
Scrum master
Seznam.cz

Daniela Hrušková, 2015-11-05 17:19:07

Už jme u vás byli vícekrát a pobyt byl opět bezchybný. I jsme vyzkoušeli troubu a upekli s dětmi perníčky :-)

Všichni byli nárámně spokojení, ani jsme si nevzpomněli, že máme smutnit po sněhu. Děkuji za všechny! Určitě to nebylo naposled…

Chalupa Za Humny - na zahradě

Lucie Kubeková, 2015-12-09 14:56:25

Výroba dýní na Chalupě Za HumnyDěkujeme za úžasný pobyt u vás na chalupě. Byl to pro nás skvělý zážitek.

Luděk Rychtár, 2015-12-23 17:39:53

BroučciNení krásnější ubytování než ve vaší Chalupě za humny, dech beroucí, samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu, naprostá dokonalost. Už při příjezdu na nás dýchla úžasná atmosféra a věděli jsme, že se nám z tak krásného prostředí nebude chtít vrátit se zpět do reality dnešní doby.
Děkujeme především manželům Jelínkovým a paní provozní Haně Klimešové.

Šárka Langová, 2016-02-19 22:38:56

Chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za nezapomenutelný víkend, který jsme s přáteli mohli prožit v krásném prostředí Vaší chalupy, která svým hostům nabízí nezapomenutelnou atmosféru a vysoký komfort. Jsme nadšeni! Vše bylo naprosto perfektní. Oslavil jsem zde s přáteli své 30. narozeniny, na které tak nikdy nezapomenu a všichni jsme se shodli na tom, že se k Vám budeme vždy rádi vracet. Naše pochvala patří i Vaší ženě, vám oběma, za to - jak pečlivě se o své hosty staráte a jaké prostředí jste pro ně připravili. Děkujeme.

Chalupa Za Humny

Petr Caletka, 2016-02-25 16:48:52

Chalupa Za Humny patří mezi naše nejoblíbenější chalupy. Krásné prostředí, ubytování a ochota a přívětivost provozních nás vždy naláká zpátky. :-) Takže za nás vše perfektní. 

Přejeme Vám  hodně spokojených zákazníků jako jsme my a děkujeme, že provozujete tak příjemnou chalupu. 

Pavla Vostrovská, 2016-04-01 15:20:32

Velká pochvala Vaší chaloupce, je nádherná, čistá, vše potřebné k dispozici a vyladěná do posledního detailu. 

Splnil se mě sen takto prožít aspoň 2 dny na krásné chaloupce, trošku nostalgie, jelikož jsme takhle nějak bývali za našeho mládí.

Možná si u Vás naplánujeme i svatbu.

Jaroslava Matkovčíková, 2016-04-26 21:59:08

Dobrý večer,

musím konstatovat, že po všech stránkách jsme byli spokojeni. Jak vybavením tak fungováním. Naprosto v pohodě.

Takže vše v pořádku. Určitě to není naposledy co jsme k Vám zajeli, jak s touto partou, tak i v rodině.

Ing. Pavel Ruprecht, 2016-05-07 11:11:12

Vážený pane Jelínku,

včera jsme se navrátili z krátkého pobytu na Vaší chalupě Za Humny a obratem Vám tak chci poděkovat za krásné ubytování, jemuž nechybí naprosto nic! Byli jsme opravdu unešení z toho, jak je chalupa vybavená a domyšlená do každého detailu, jak se zde krásně snoubí venkovský styl s vymoženostmi moderní doby, to vše navíc ještě umocněno vstřícným a milým přístupem paní provozní.

Naprosto tak chápu, že po většinu sezóny se k Vám klienti opakovaně a rádi vrací, a že ubytování v tomto čase není zřejmě vůbec jednoduché. Přesto doufám, že to ještě někdy příště vyjde nejen nám osobně, ale i ostatním členům naší rodiny, kteří by Vás rovněž rádi navštívili, společně s námi.

Nejen do té doby Vám přeji, ať se budoucím návštěvníkům u Vás libí stejně tak, jako nyní nám.

Z Kladna zdraví Iveta Vodrážková.

Iveta Vodrážková, 2016-06-04 12:40:40

Chtela jsem vam chtela podekovat, byli jsme spokojeni, chalupa je moc prijemna k uzivani, s citem a vkusem zarizena. Bazen jsme si uzili jen obcas, kvuli pocasi, ale myslim, ze bylo dobre ze tam byl. Jinak dekujeme, ze jsme mohli na vasi chalupe stravit hezky tyden v tak hojnem poctu. Za celou rodinu dekuji a zdravim Hana Buskova

Bazén u chalupy

Hana Bušková, 2016-08-01 08:05:38

Na Chalupe se nam velmi libilo. Dovolena naprosto naplnila nase ocekavani a jiste se na Vysocinu zase vratime. Zdarske vrchy jsme si vybrali jednak z duvodu, ze tuto oblast prilis nezname a dale protoze jsme se chteli venovat cyklistice. Na kolo je tato oblast naprosto uzasna. Take blizka restaurace Tisuvka je fantasticka.

Chalupu jsme si vybrali jednak diky zdarile prezentaci na internetu a facebooku s tim, ze hlavnim faktorem pri rozhodovani byla rozlehla a oplocena zahrada. Chteli jsme dat prostor detem behat venku a zaroven vedet, ze si nemohou ublizit.

Jiri Najman, 2016-08-11 08:02:07

Nejlepší cyklotrasy jsou kolem Cikháje!

Na kole po Vysočině

cyklisté Dead Bull, 2016-09-05 13:19:35

Při našich několika návštěvách bylo vždy vše skvělé. Řekla bych, že není co 
vyplešovat. Jen vloni nás čekalo nepříjemné překvapení ve formě uzavřené 
restaurace Tisůvka z důvodu svatby....ale to neovlivníte :D :D Naštěstí 
máte perfektně vybavenou kuchyň, takže jsme zvládli nakrmit všechny 
hladové krky beze ztrát na životech.

Martina Grůzová, 2016-10-09 10:43:09

Everything was perfect! You have a great house and we very much enjoyed our stay. All rooms are very spacious, very clean and well equipped. Towels, toilet paper, shower soap, etc, everything was there.

Thanks again that we could stay in your house. We will recommend it to everybody we know and planning a stay in the region.

Lots of success and maybe till a next time,

Ellen

Odpočinek u pece

Ellen Poelmans, 2016-10-22 11:23:52

Povídání na peciPobyt u vás na chalupě jsme si velmi užily, dokonce jsme jednou zvládly cvičit i venku bosy, ale počasí nám nepřálo.. doma bylo tepleji.

Užily jsme si výletů, přírody, večerů s povídáním, kreslením i relaxací.

Přeji Vám další spokojené klienty.

Iveta Zonygová, 2016-10-31 08:16:20

Děkujeme za možnost pobytu ve Vaší chalupě - je naprosto úžasná, vybavení naprosto výborné, všem mohu a budu rozhodně doporučovat. Ubytovaným také doporučujeme výlet kolem Velkého Dářka, obzvláště druhá strana - ne příliš frekventovaná je opravdu moc pěkná. Dětem se velmi líbila Pohádková Vesnička v Podlesí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za zapůjčení Vaší nádherné chalupy. Komunikace s Vámi i paní provozní neměla chybu :-)

Lucie Kyselová, 2016-11-18 08:40:58

Děkujeme za možnost strávit den a noc (oslavu narozenin s přáteli) ve Vaší chalupě. Je jedním slovem skvělá, všichni zúčastnění byli maximálně spokojení a plánujeme se vrátit, tentokrát pro změnu s širší rodinou.

Jelikož jsme pobyli jen krátce a s předem daným účelem, těžko bude naše hodnocení rozsáhlejší. Nicméně bych rád vyzdvihl, že veškerá domluva s paní Hallerovou byla naprosto v pohodě a její postoj k objektu i majiteli nám přišel nejen profesionální, ale i vysoce loajální (aktivně sdílela naše nadšení a chválu, která je samozřejmě primárně určena Vám;))

Chalupu jsme vybrali především pro dostatečně velkou, útulnou a přesto moderní společenskou místnost a zároveň vysoký standard ubytování v dostatečném množství pokojů. V neposlední řadě (a v tomto konkrétním případě) se hodí i dostatečný odstup od okolních stavení;).

Ještě jednou díky.

Pavel Ondráček, 2016-11-29 11:29:47

Na chalupě to bylo jako vždy skvělé. Vyšlo nám úžasné počasí, stihli 
jsme stezku odvahy, cestu za pokladem, Mikuláše i tradiční pečení 
perníčků. Jen to bylo opět krátké. Poučíme se z toho do příštího roku :)

Chalupa Za Humny - pečení perníčků

Martina Grůzová, 2016-12-06 13:32:40

Dobrý den,

Vaši chalupu jsme vybrali, protože jde o oblast, kde jsme ještě nebyli, ale kterou trochu známe. Dědeček odtud pochází (Vlachovice). Před několika lety jsme byli u rodiny na chalupě v Telecím a moc se nám líbila krajina. Toužili jsme poznat krásu Vysočiny resp. Žďárských vrchů.

Vyhovoval nám počet míst, protože jsme velká rodina. Také podle fotek na webu jsme ocenili velkou společenskou místnost, samostatné pokoje se sociálním příslušenstvím. Nadchla nás velká zahrada, kde se "vyřádili" děti vč. dospělých.

Oceňuji kompletní vybavení kuchyně. Také perfektně připravenou zahradu vč. koutku pro děti. Dále velmi oceňujeme kvalitu matrací v postelích, kdy i přes problémy se zády nikoho záda nebolela.

Jelikož jsme z poloviny rodina celiaků a alergiků na mléčnou bílkovinu, vařili jsme si většinou sami. Při návštěvě Žďáru nad Sázavou bych doporučila kavárnu Kafíčko, kde podávají výbornou domácí limonádu (např. levandulovou) a pravé francouzské zákusky, které peče rodilý Francouz a přistěhoval se na Vysočinu. Peče z ingrediencí dovážených přímo z Francie a čím nás potěšil nejvíce, že jsou k dostání i bezlepkové zákusky.

S přáním do nového roku spoustu úspěchů a všeho dobrého za celou rodinu

Milena Ernekrová, 2016-12-30 08:46:12

Chalupa v zimě

Navštívili jsme Chalupu Za Humny, kterou doporučuji všem, kteří chtějí strávit dovolenou s rodinou či přáteli v příjemném prostředí domácího rázu s možností vlastního vaření přímo na chalupě. Stylové prostředí navozuje klid k relaxaci i s možným poležením si na peci:-). Pro příznivce kvalitní gastronomie doporučuji také nedalekou restauraci Tisůvka s velmi příjemným a ochotným personálem. Určitě ochutnejte jakýkoliv steak či krkovičku, protože se vážně rozpadá na jazyku. Jako sportovec jsem po ránu vyrazil na výběh při hlavní nepříliš frekventované cestě lesem z Cikháje do Herálce, který lze vzhledem ke své atmosféře také doporučit. Za Humny chutná Vysočina skvěle!

Jakub Johaník, 2017-01-17 21:25:33

Vše bylo v pořádku a nic nám nechybělo. S pozdravem V. Ahmadiová

Věra Ahmadiová, 2017-02-09 09:35:02

Vybavení bylo naprosto bezchybné do nejmenších detailů, včetně vybavení pro děti (vanička a pod.) a lékárničky (repelenty atd.). Mysleli jste skutečně na VŠE:)! Komunikace byla bezproblémová. Chyběl nám jen popis, jak postupovat při zahřívání celé pece. Dozvěděli jsme se o Vás při výletu na Vysočinu, kde jsme objížděli tradiční chalupy, pro vlastní inspiraci při stavbě domu. Chtěli jsme si vyzkoušet, jak se v takové chalupě žije. 

Celkově hodnotíme pobyt velice kladně.

Kristýna Sladomelová, 2017-02-16 12:24:36

Dobry den,

chalupa je velmi pekna, cista, skvele vybavena. Chybal nam jen nocnik a redukcia na wc, bolo to omylom zamknute v izbe ktoru sme nemali prenajatu.

Hezky den a dakujeme za skvelou dovolenku.

Kamila Adámková, 2017-02-28 22:33:07

Moc děkujeme za to, že nám všem bylo moc krásně, budeme všichni hodně vzpomínat a zároveň i doporučovat, což už jsme udělala u svých známých. Určitě se vrátíme, musíme okolí pořádně projet a prochodit. Cítili jsme se na chalupě jako doma. Jsem detailistka a pokoje jsou prostě úžasné! O kuchyni ani nemluvím. Jsme  velmi rozsáhlá rodina, takže superlativa putují do Německa i Anglie. Sladká medová tečka Medům byla dokonalá.

Zdraví Medovi a ostatní spolubydlící

Eva Medová, 2017-03-23 21:25:15

Vše bylo naprosto v pořádku. Bylo to úžasné a strašně moc jsme si to užili s rodinama. Děkujeme za všechno.

  1. Vybavení chalupy bylo prvotřídní a skvělé, vůbec nic nám nechybělo. Pokoje byly úžasné, krásné, čisté, velké. Jen nás je v partě holek 6 a bohužel nám u vás bude chybět 6 pokoj.
  2. Komunikace na jedničku, paní Hallerová skvělá, příjemná a Vy také úžasné a vyšel jste jám vstříc nejen s cenou.
  3. Webovky skvělé, přehledné, jasné, pravdivé.

Přejeme další spousty spokojených hostů jako jsme byli my. Děkujeme moc.

Mgr. Denisa Vajová, 2017-03-29 08:38:08

Celkově se nám u Vás moc líbilo, rádi bychom aby se navštěvování Vaší chaty stalo naší každoroční tradicí. 

+ prostorná a nadstandartně vybavená kuchyně

+ vybavení pro rodiny s dětmi (postýlky, vaničky)

+ každý pokoj vlastní koupelnu a wc

+ odhlučněnost stěn

+ venkovní vyžití pro děti

+pec :-) (děti se z ní nepohnuly)

+tiché okolní prostředí

+čistota

 

Mockrát Vám děkujeme a věříme, že takhle skvělá chata bude celoročně navštěvovaná.

Hezký den, Zapletalovi, Velké Bílovice

Romana Zapletalová, 2017-04-02 09:05:40

Dobrý den,
minulý víkend jsme strávili ve vaší chalupě.
Ocenili jsme , že každý pokoj měl svoje sociální zařízení. Obdivovali jsme  detaily a vybavení v pokojích i v celém domě. Od vypínačů, přes barevně laděné doplňky až po příjemné ložní prádlo.
Dokonce nám vyšlo i počasí a mohli jsme posedět venku u grilu.
Opravdu nechybělo vůbec nic, dokonale vybavená kuchyň..stačilo se jen zorientovat...škoda, že jsem tam byli jen víkend.
A to nemluvím o krásné přírodě a vajíčkách od sousedů...
Moc děkujeme, budeme se rádi vracet a budeme doporučovat.

S pozdravem Zuzana Filipová, 2017-05-18 12:10:34

Dobrý den,

na chalupě proběhlo vše ok, nikdo žádné připomínky neměl, takže spokojenost :-)

Chalupa Za Humny - pobytí na Vysočině s dětmi

Zuzana Březová, 2017-06-05 08:59:48

Předem bych chtěl říct, že jsme byli opravdu velice spokojeni. Dětem se na chalupě také moc líbilo, především pec, ale také zahrada s hřištěm.

 V rámci vybavení chalupy jsme rozhodně ocenili myčku nádobí, kávovar a dětské hřiště. Skvělé byly rovněž hračky a to jak uvnitř, tak venkovní, které byly v kůlně. Extrémně oblíbená byla pec a také houpací koník. Nevybavuji si nic, co by nám chybělo.

 Komunikaci hodnotím kladně. Paní provozní byla vstřícná, dohodli jsme se flexibilně na příjezdu i odjezdu. Skvělý byl také mail týden před příjezdem, kde byl i odkaz na seznam vybavení.

 Webové stránky jsou velice pěkně udělané a myslím si, že to byl právě důvod, proč jsme si vaši chalupu vybrali. Informace na webu nás přesvědčily, že to bude skvělá volba. Pokoje máte pěkně nafocené a chalupu přitažlivě popsanou a nejlepší na tom je, že jsou to pravdivé informace. Co se mě osobně velice líbilo byly tipy na výlety, což nás rovněž přesvědčilo o tom, že se děti na Vysočině nebudou nudit. Největší hit byl Salon Expres Polnička. Také byly velice užitečné informace, kde se dá v okolí dobře najíst.

Ještě jednou díky za příjemnou dovolenou.

Pěkný den

Zbyněk

Pronájem chaty na víkend - ubytování na Vysočině

Zbyněk Horák, 2017-06-12 10:04:41

Dobrý den

při pobytu bylo vše v pořádku. Vybavení chalupy - nic nám nechybělo, možná by se hodil přenosný sušák na prádlo. Komunikace - bez problému, na všem jsme se domluvili a s ničím nebyl problém. Informace na webových stránkách nám ušetřily spoustu místa v autě (nemuseli jsme vézt věci, které na chalupě máte a na stránkách je to napsané).

Moc se nám u vás líbilo, budeme jen chválit a doporučovat. Paní provozní byla velmi vstřícná a nebyl problém se vždy domluvit. Počasí nám přálo a okolí je super na kola i na koupání. 

David Nocar, 2017-07-10 10:02:15

Děkujeme za hodnocení, přenosný sušák na prádlo byl doplněn do každé koupelny.

Šárka Jelínková, 2017-07-10 10:05:22

Dovolená na Vysočině

Během našeho pobytu v prvním červencovém týdnu bylo vše v nejlepším pořádku. Chalupa za Humny je překrásná a nám se v ní velmi hezky bydlelo. Měli jsme opravdu vše, co jsme potřebovali a nic nám nechybělo.

Chalupa je po všech stránkách zařízena s obdivuhodným citem pro detail, vybavení chalupy je perfektní a všude bylo čisto a voňavo.

Kuchyň je vybavena skvěle a vše, co jsme potřebovali bylo po ruce. Velmi užitečný byl zejména zpočátku plánek s rozmístěním kuchyňského vybavení. Ocenili jsme myčku, dvě velké lednice i toastovač.  

Děti se s oblibou houpaly na dřevěném koníkovi, lenošily na peci a hrály si u dětského stolku. Venku se jim zase líbila klouzačka s houpačkou a rády si pohrály i s venkovními hračkami, ale i s těmi, co byly k dispozici uvnitř chalupy. 

Příjemná byla možnost mlsat místní rybíz a natrhat si mátu do nápojů. 

Velmi praktická je uzamykatelná prostorná kůlna, kde je možné parkovat jízdní kola. 

Pokoje jsou zařízené prakticky a zároveň velmi útulně a stylově. Předností je, že má každý z pokojů své sociální zařízení a navíc že je k dispozici v přízemí i jedno společné WC. 

Komunikace s majitelem i provozní byla velmi milá a bezproblémová. Informace, které jsme získali z webových stránek byly naprosto dostačující a plně odpovídaly realitě. Webové stránky jsou přehledné a moc povedené.  

Pobyt v chalupě Za Humny jsme si všichni moc užili a velmi se nám tam líbilo. Navíc v okolí Cikháje je kromě kouzelné přírody i spousta báječných míst přímo stvořených pro výlety s malými dětmi. 

Martina Hamplová s přáteli, 2017-07-23 08:09:15

Chalupa s bazénem k pronájmu

Co se týká našeho pobytu u Vás, jedním slovem perfektní! :) Všishni jsme si ho skvěle užili a dodnes na něj vzpomínáme, jak nám u Vás bylo fajn. Určitě příjedeme rádi i příští rok! Nejspíš opět v létě, kdy je mnohem více možností k aktivní dovolené, trávit dlouhé večery u táboráku, grilováním, nebo čachtáním v bazéně. Bylo to úžasný, díky!

Petr Caletka, 2017-07-30 09:04:42

Byla to opravdu moc hezká dovolená u Vás, ráda bych si to v budoucnu zopakovala, třeba s partou přátel :-)

Chalupa je krásná a do každého detailu vyladěná, byli jsme moc spokojeni co se týče vybavení chalupy, kuchyně, pokoje...

Také krásná zahrada, odkud jsem ani mého syna nemohla dostat :-) 

Co se týče Vašich webových stránek a komunikace s Vámi, nevidím zde jediný problém, to je naprosto v pořádku!

Děkuji Vám za krásnou dovolenou a doufám, že se k Vám ještě někdy v budoucnu dostanu...

Veronika Fišerová, 2017-08-30 09:02:53

Dobrý večer, pane Jelínku,

v prvé řadě vám chci sklonit poklonu za perfektně odvedenou práci do posledního detailu na vaší chalupě. Jezdíme na chalupy v rámci pronájmu často v rámci České republiky i zahraničí a vždy, když vyjedeme do Rakouska, tak si říkám, že to někdo nedotáhne do takové preciznosti jako ti Rakušané i u nás a ejhle pan Jelínek si tu práci dal ! Obzvláště oceňuji to, že jste nic neošidil, ať už to jsou vypínače, nádherná dlažba, krásné schodiště, doplněné prvky uměleckého kováře, drobnosti jako ušité doplňky, zavěšené na nočním stolku, dětská židlička pod umývadlem, označení šuplíků podle barev v kuchyni, dvě lednice, dostatek nádobí, včetně sklenic na víno, štamprlí a kryglů :-) atp. Byli jsme moc spokojeni!!!! Velmi jsme také ocenili, že každý pokoj má své sociální zázemí - čím jsme starší, tím více toto soukromí oceníme a za to moc děkujeme :-). Co se komunikace s paní Helérovou  týká, byla moc milá, ochotná, vstřícná, vše nám vysvětlila a hlavně všude bylo opravdu čisto! FB nepoužívám, ale snad někdo z ostatních vloží příspěvek, vaše webové stránky dostačující po všech stránkách. 

 

Přeji vám spoustu spokojených Klientů, stejně jako jsme byli my :-)

Iveta Šmídová, 2017-09-14 07:32:57

Dobrý den,

všichni z Air Bank jsme byli nad míru spokojení úplně se vším, nádherná chalupa, krásně stylově zařízené pokoje, čistota, pohodlí.

1)     Nechybělo vůbec nic, ba naopak jsme byli velmi mile překvapeni hlavně vybavením kuchyně.

2)     Komunikace skvělá, vše bez problémů

3)     Webové stránky OK, hlavně pěkně názorně rozkreslené pokoje.

Dále bych moc chtěla pochválit restauraci Tisůvka v Cikháji – výborné jídlo, příjemná obsluha.

Ještě jednou moc moc díky a doufáme, že jsme tam nebyli naposledy.

Lucie Škochová, Air Bank, 2017-09-18 16:39:37

Dobry den,

s vybevenim chalupy, komunikaciou aj web strankou som bola uplne spokojna. Mate velmi krasnu, vkusne zariadenu chalupu, s plnym vybavenim. Rovnako aj okolie chalupy a zahrada su velmi pekne.  

A este predsa jedna vec - ak chcete, aby hostia separovali odpad, bolo by fajn mat navod ako separovat. Na Slovensku ma kazda spolocnost ine pravidla, napr. plechovky od napojov sa niekde separuju v plastoch, inde v zmiesanom odpade. Mozno v Cechach je to vsade rovnake:)

Ubytování s dětmi Vysočina

Silvia Cenkova, 2017-09-19 14:18:46

Zdravím,

všechno bylo perfektní, v kuchyni jsme našli vše , co bylo potřeba, pokoje máte krásné.

Komunikace s paní provozní byla také v pořádku , vzorně se o chalupu stará.

Nemám , co bych vytkla, jenom chválím…..

Ještě jednou děkuji.

Irena Renáčová, ČD Cargo, a. s., 2017-10-11 09:54:38

Na Vaší chalupě se nám moc líbilo. Vybavení kuchyně i pokojů bylo nad naše očekávání. U ložnic jsme pozitivně hodnotili vlastní koupelny, ty bývají v takovém počtu málokde.

Stejně tak komunikace jak s Vámi, tak s paní provozní byla bezproblémová. Chalupa byla perfektně připravená. Jediná nevýhoda byla končící houbařská sezóna a deštivé počasí, ale to naplánovat nejde. Pobyt jsme si užili a moc se nám líbilo. Děkujeme.

Vlasta Jursová, 2017-11-01 12:47:31

Děkujeme za milé hodnocení, počasí bohužel neovlivníme, ale houby stále rostou, viz úlovek z tohoto týdne:

Houbaření na Vysočině

Jiří, Chalupa Za Humny, 2017-11-01 12:49:18

Dobrý den,

všichni jsme se shodli, že jsme strávili víkend na jedné z nejhezčích chalup, kde jsme kdy byli. Pro setkání rodin s dětmi naprosto ideální.
Vybavení chalupy krásné, plné pěkných a funkční detailů. Od kuchyně až po toaletu vše perfekt.

Komunikace byla také v poho ... stručná, věcná, rychlá.

Web přehledný a obsahuje užitečné informace, takže nebylo třeba další komunikace. Především jsem ocenil plánek s rozložení pokojů, což při plánování pobytu pro více rodin bylo velmi užitečné.

Takže dostáváte velkou jedničku :)
Věřím, že se k Vám na chalupu ještě někdy podíváme.

Jediné drobné mínus ... předávání chalupy v neděli do 10 hod bylo na nás trochu hrrr :)

Mějte se hezky a ať Vám chaloupka dlouho slouží.

S pozdravem Jiří Hanák, 2017-11-29 14:41:13

Dobrý den,

děkujeme za podrobné a příznivé hodnocení J

 Pobyt v neděli lze prodloužit až do 18 hodiny, příště doporučuji.

Šárka Jelínková, 2017-11-29 14:42:29

Dobrý večer,
děkujeme za krásný víkend, na Chalupě se nám moc líbilo, řekla bych, že je to uzpůsobením ideální pro setkání více rodin/párů/přátel, jako jsme byli my. Nevzpomínám si, že by nám tam něco zásadně chybělo, co se týká zázemí. Cenově nám to vyšlo bohužel dráž, protože jsem nenaplnili možnou kapacitu osob, ale musíme uznat, že zázemí chalupy je opravdu luxusní a pohodlné.
Komunikace s majiteli a provozní byla bezproblémová.

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit někdy v budoucnu nashledanou.
S pozdravem a přáním hezkého večera

Ubytování na Vysočině

V. Bínová , 2017-12-11 20:08:57

Výlet na Devět skalVýlet na Devět skal

Dobrý den, pane Jelínku,

chci Vám vřele poděkovat za fantastické zázemí a komfort, který nám Vaše chalupa poskytla – prostory máte opravdu nádherné a pobyt u Vás jsme si velice užili.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mirek Urbánek, T-Mobile Czech Republic a.s., 2017-12-15 12:15:27

Dobrý den,

s pobytem jsme byli moc spokojeni. Vybavení celé chaty je na velmi dobré úrovni a nic nám nechybělo. Komunikace byla velmi příjemná.

Šimon Chudoba, 2018-01-26 10:59:28

Dobrý den,

zasílám hodnocení chalupy:

1) vybavení chalupy, kuchyně, pokojů:

     - vše bylo nádherné, krásně sladěné a do posledního detailu promyšlené, nechybělo nám vůbec nic, vše bylo k dispozici

2) komunikace s majiteli a provozní:

   - velká ochota, jak pan majitel, tak i paní provozní byli příjemní, na naše dotazy reagovali obratem a ve všem nám vyšli vstříc

3) Webové stránky:

    - mozná bychom ocenili přehled volných a obsazených termínů online, ale to je jen detail, který nic nezmění na celkovém dojmu z našeho pobytu

 

Bohužel jsme žádnou inteligentní fotku nepořídili, o kterou bychom se s Vámi mohli podělit, ale snad to příště napravíme.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se znovu na viděnou.

Ubytování na Vysočině

Jana Radoňová, 2018-01-30 07:53:15

Chalupa je úžasná a stejně tak jako mnoho hodnotitelů před námi bych mohla vyzdvihnout čistotu, skvělé zařízení a promyšlenost. Vybavení kuchyně je jako doma, absolutně nic nám nechybělo, mile mě překvapilo množství a ostrost nožů.

Mohla bych skutečně napsat rozsáhlý pochvalný článek na jednotlivé výhody chalupy, ale raději bych Vám poskytla zpětnou vazbu a upozornila na několik, spíše méně významných, detailů či nedostatků – v koupelnách na pokojích bychom ocenili u umyvadla věšáček na ručník na ruce (v našem modrém nebyl); dále by se hodil návod ke kamnům, tj. co která páčka dělá, kam pouští teplo atd.; paní provozní nedává žádný doklad o tom, že přijala kauci, a to ani když jsme o ten doklad žádali, samozřejmě nám poté byla kauce bez problémů vrácena, ale manžel je z oboru financí a potvrzení o přijetí hotovosti považuje za samozřejmost; paní provozní po nás chtěla, abychom vyvezli tříděný odpad do popelnic v obci my sami – je to standardní?; narazili jsme na pár rozbitých věcí, o kterých už možná víte – ulomená polička ve dveřích pravé lednice, vypadávající kachle s průduchem u ležení na kamnech, naprasklé stínidlo u lampičky v modrém pokoji (u pravé manželské postele)

Komunikace byla skvělá, jak s Vámi, tak s paní Hallerovou. Nemám co vytknout. Webové stránky jsou na skvělé úrovni. Za nejužitečnější považuji dostatek fotek a plánky pokojů a chalupy. Skvělý je také seznam s vybavením, co vše je na chalupě k dispozici.

Závěrem bych ráda řekla, že mě Vaše chalupa opravdu uchvátila, s chutí jsme si přečetli také článek z časopisu Architektura, a velmi Vám fandím a držím palce, abyste si tuto úroveň udrželi a měli stále dostatek spokojených klientů.

Chalupa Za Humny od zahrady

Tereza Lajčáková, 2018-03-13 10:50:14

Dobrý den,

děkujeme za příznivé hodnocení i za zpětnou vazbu.

Ve všech pokojích je háček na ručník vedle umyvadla, jen v modrém se nám tam už nevešel - špatně by se zavíraly dveře. Snad postačí háčky hned vedle dveří. Návod ke kamnům je v dřevěné krabici v jídelně spolu s ostatními návody. Doklad ke kauci má být vydáván na vyžádání, tříděný odpad také likviduje paní provozní - obojí napravíme.

Ostatní drobnosti se průběžně opravují, ale sehnat nové keramické stínítko či kachli není jednoduché.

Mějte se hezky a zase někdy nashledanou.

Šárka Jelínková, majitelka, 2018-03-13 10:58:02

Co se týče zpětné vazby na ubytování v Chalupě za Humny, tak jsme byli velmi spokojeni! Chalupa je velmi pěkně, vkusně a prakticky zařízena. Pobyt u Vás jsme s kolegy měli lehce pracovně-odpočinkový/teambuildingový. Troufám si říct, že jsme nároční klienti – jelikož jsme už projeli spoustu ubytování a luxusních hotelů po republice. U Vás se nám však extrémně líbilo a nebylo co vytknout – vybavení, čistota, styl a vkus zařízené chalupy, komunikace… Opravdu jsme si pobyt u Vás moc užili a budeme doporučovat kde se dá :-) Doufáme také, že se brzy vrátíme – ať už kolegové každý osobně s rodinou, nebo zase všichni spolu pracovně.

 1.)   Vybavení chalupy, kuchyně a pokojů

Nic nám nechybělo, myslíte opravdu na všechny drobné detaily – od vybavení kuchyně všemožným nádobím, kořením, nářadím, zpracované tipy na výlety v okolí, vkus a vybavení pokojů a jejich přizpůsobení i pro děti – postýlky, kolíbka, stolovací židlička, dětský koutek, stoleček pro nejmenší… Krásně udržovaná zahrada s možností grilovaní a venkovního posezení. Úschovna kol, možnost vypůjčení venkovního grilu. Úžasná pec v hlavní místnosti :-(

2.)   Komunikace s majiteli a provozní

Veškerá komunikace byla bezproblémová a milá. Na všem se dalo domluvit a i když jsme měli nestandartní požadavek na rozdělení pokojů a lůžek (jelikož jsme byli firma a ne všichni chtěli sdílet společně lůžko), nebyl problém toto zařídit. Velmi milá a vstřícná byla také paní provozní Veronika Hallerová, která nás Chalupou provedla a ukázala nám co vše můžeme využít a jak.

3.)   Webové stránky

Webové stránky jsou velmi přehledné, mají krásný a praktický design – takže se v nich dá lehce a bezproblémově orientovat. Oceňuji doplněné fotografe jak celé chalupy tak jednotlivých pokojů. Detailní popis vybavení chalupy a podmínek pobytu.

Celkově jsme byli tedy moc spokojeni a chceme Vám moc poděkovat – málokdy se vidí tak milé jednání a krásná Chalupa o kterou jde vidět že se s láskou staráte J

Moc děkujeme!

S pozdravem

Dorota Vajčnerová, Project Coordinator, Elfium s.r.o., 2018-04-06 08:28:16

Dobrý den,

dovolím si odpovědět za všechny ubytované. Marně přemýšlím, zda jsme měli za oba naše pobyty (vloni, letos) vůbec nějakou výhradu. Skutečně mě nic nenapadá, nevzpomenu si na nic, co bychom potřebovali navíc, naopak vše plně vybaveno

Možná nejvíce oceňuji krabice papírových kapesníčků a v koupelnách stoupací malované stoličky a dětské stoličky v jídelně. Z hlediska našich malých dětí byl také pobyt naprosto v pořádku.

Komunikace také naprosto bezproblémová, vše v naprostém pořádku.

Děkujeme a zdravíme.
Wagenknechtovi

Petra Wagenknechtová, 2018-04-16 15:06:28

Dobrý den,

děkujeme za překrásný pobyt.

Chaloupku máte opravdu úžasně vyladěnou a zahrada je pohádková.

Jsme si jistí, že se ještě někdy vrátíme.

Doufám, že jsme ji vrátili v původním stavu a bylo vše v pořádku i od Vás.

Zuzana Valíková, 2018-04-27 09:17:38

Dobrý den pane Jelínku,

 na chalupě u Vás se nám moc líbilo:-).K vybavení a zařízení není co vytknout.Je to v pořadí, již naše několikátá chalupa a mohu říct, že zatím nejhezčí. Webové stránky máte udělané také moc pěkně a přehledně.

 S pozdravem Knyblová

Zákazníci na Chalupě Za Humny

Veronika Knyblová, 2018-05-14 10:05:07

Dobrý den,

děkujeme za krásný pobyt na Vaší chalupě, moc se nám u Vás líbilo! Chalupa je nádherná!

Vybavenost celé chalupy nadstandartní, pěkné rozdělení pokojů podle barev:). Zahrada naprosto dokonalá, skvělý výběh pro děti, krásně udržovaná.

Přeji hezký den a spoustu spokojených zákazníků.

Ivona Tobolová, 2018-05-22 14:24:01

Dobré ráno,

rodiče si pobyt na vaší chalupě velice chválili, což mi udělalo velkou radost, protože to byl dárek k Vánocům. Nic jim nechybělo, přijeli nadšení jak ze samotného ubytování, tak i z krajiny.

Za sebe musím říct, že jednání ohledně poukazu bylo velice rychlé a jasné. Samotné domluvení termínu nebyl žádný problém.

Děkuji za profesionální přístup.

Kristýna Tlapáková, 2018-06-07 11:37:07

Dobrý den,

trochu později, ale přece posílám hodnocení chalupy: naprosto dokonalé!!!

Vybavení chalupy je myslím naprosto dostačující a myslím, že tu spíš člověk objeví mnoho dobrých věcí navíc!!

Člověk při výběru dovolené či víkendovky ví co od místa čeká!!

Komunikace bez problémů - všichni ochotní. Paní provozní velice schopná paní- profesionál !!! 

Takže opravdu jen samé nej nej nej.

A tímto bych se ráda zeptala na obsazenost na příští rok. Chceme setkání znovu uspořádat, tak zda už si píšete rezervace na rok 2019??

Děkuji Popelová

Iva Popelová, 2018-06-23 09:33:52

Děkujeme za milé hodnocení, rezervace na rok 2019 již přijímáme. S pozdravem Š.Jelínková

Šárka Jelínková, 2018-06-23 09:36:07

Dobrý den pane Jelínku,

za obě rodiny Vám sděluji, že na Vaší chalupě jsme byli velice spokojeni, krásná chalupa, obrovská zahrada, kde si děti vyhrály, klid, lesy....:-) 

Kuchyně dostatečně vybavená i přídavné odkládací šuplíky. Pokoje pěkné, prostorné.

Našem dětem se nejvíce líbilo v lese, kde mohly sbírat borůvky :-) Nevím, zda máte uvedeno na web stránkách, ale líbilo se nám v Pekle - Čertovina.

Tímto Vám ještě jednou děkujeme za krásný pobyt, a přejeme Vám mnoho a mnoho spokojených návštěvníků, jako jsme byli my.

Zákazníci na Chalupě Za Humny

rodina Hamrova a Kalendova, 2018-06-27 10:22:03

Dobrý večer,

pobyt na Chalupe Za Humny byl jedním slovem ve všem perfektní. Jsme skupina rodin s dětmi a cestujeme již  několik let pravidelně na "cyklodovolenou". Za těch 9 let jsme byli ubytováni v různých penzionech i apartmánech, vaše chalupa byla ale ze všech nejlepší. Potřebovali bychom si Chalupu Za Humny  vyříznout a přesunout vždy na jiné místo v naší republice...

vybavení pokojů - ocenili jsme závěsy pro snadné usínání dětí, lampičky, sušáky na prádlo, vše krásně připravené a čisté

vybavení kuchyně  - našli jsme vše co jsme potřebovali a to jsme poctivě vařili každý den teplé večeře

vybavení chalupy - ocenili jsme vybavení pro malé děti a krásnou zahradu s herními prvky, hry,  gril, ohniště, bazén, o zahradní lehátka se sváděl při krásném počasí velký boj

Naše jediné zklamání byla restaurace Tisůvka kam jsme zaskočili posedět na terasu na pivo, ale pivo bylo dle zhodnocení všech nakyslé a na terase velmi zapáchály kontejnery s odpadky které stály hned vedle.

 

Ještě jednou Vám moc děkujeme za umožnění pobytu na Chalupě Za Humny, dáváme Vám zaslouženách 5*.

Magda Havlásková, 2018-07-19 00:54:30

Dobrý den pane Jelínku,

úvodem mi dovolte Vám velmi poděkovat za týdenní pobyt ve Vaší Chalupě Za Humny. Byli jsme moc spokojeni, všechny služby byly opravdu na vysoké úrovni. Často využíváme pronájmy chalup a penzionů v celé republice, a proto můžeme porovnávat.

Vybavení chalupy bylo nadstandardní, nic nám nechybělo. Komunikace s paní Hallerovou byla v pořádku.

Velmi spokojeni jsme byli s Vaší prezentací chalupy na webových stránkách, byla úplná a přesně odpovídala realitě.

A tak na závěr snad jeden drobný návrh na vylepšení. Jsme velcí příznivci grilování s Weberem. Životnost používaného u Vás je ale opravdu na konci, stála by za zvážení jeho výměna.

Závěrem nám dovolte Vám poděkovat za Váš profesionální přístup a ujistit Vás, že na Chalupu Za Humny budeme rádi vzpomínat a budeme o ní podávat ty nejlepší reference svým přátelům.

Za jedenáct spokojených Kladeňáků zdraví J. Mencl

Jiří Mencl, 2018-08-10 15:56:54

Děkujeme za krásné hodnocení, gril Weber jsme upgradovali na novější verzi :-)

Šárka Jelínková, 2018-08-11 19:17:55

Dobrý den, 

děkujeme, že jste nám vyšli vstříc a umožnili na chalupě uspořádat svatbu. Bylo to moc nádherný. Děkujeme moc. Všichni jsme byli spokojený. Pokoje krásný. V kuchyni jsme našli opravdu všechno. Paní provozní naprosto úžasná. Jen nás ve 3 hodiny ráno překvapili zavlažovače trávníku :). Ale to byla spíš sranda :)

Děkuji ještě jednou za krásný pobyt u Vás. 

svatba na Chalupě Za Humny

Sylvie Litochleb, 2018-09-26 11:16:40

Dobrý den, děkuji, všechno bylo v pořádku, byl to krásný víkend.

Zdenka Coufalová, 2018-11-15 16:15:31

Byli jsme všichni nadšení. Musím říct že se nám nestalo že bychom se takhle všichni shodli a byli nadšení z ubytovani a to už jsme toho společně navštívili docela dost.

Šárka Vyhnálková, 2018-12-04 10:03:02

Dobrý den pane Jelínku,

trochu s odstupem Vám píši krátké hodnocení pobytu.
Na Chalupě za humny jsme byli parta 8 chlapů od pátku do neděle.
Nám opravdu nic nechybělo!

Spíše nás šokovalo několik věcí. První byla, že Chalupa je ve skutečnosti ještě hezčí než na fotkách. Víte, jak tomu bývá, např. na booking.com :) Realita se mnohde hodně od vyretušovaných fotek na webu liší. U vás tomu bylo právě naopak.

Další velmi příjemnou věcí byla komunikace s paní Hallerovou. A celkově vybavení zařízení bylo vynikající. Snad jen odjezd v 10,00h je hodně brzy. Jedenáctá by byla, aspoň pro nás, lepší.

Takže všem budu Chalupu jen doporučovat a těším se na další pobyt v teplejších měsících.

Filip Mareš, 2018-12-12 12:34:15

Dobrý den,

děkujeme za krásné hodnocení.

Časy příjezdu i odjezdu lze za drobný příplatek prodloužit, takže i toto má řešení :-)

Jiří Jelínek, 2018-12-12 12:35:57

Píšem Vám k zhodnoteniu nášho pobytu na Vašej chalupe. Celkovo nám pobyt u Vás vyšiel veľmi dobre, mali sme úžasné počasie, užili sme si snehu, bežkovania, prechádzok a hlavne  sme sa tešili zo spoločného sttretnutia. Na chalupe sa nám všetkým veľmi páčilo a ani sa nám veľmi nechcelo odísť. Viedli sme debaty o tom, že asi to tam musí byť úžasné aj v lete, bicykle, kúpanie v rybníkoch, turistika..... 

Chalupa je zariadená vo veľmi príjemnom štýle, kam som sa obzrela, tam ma príjemne potešil nejaký milý detail, živé kvety v kvetináčoch, drobnôstka pre radosť. V izbách bolo všetko potrebné, postele s dobrými matracmi, čisté povlečenie, uteráky. Pri ubytovaní v niektorých zariadeniach si zvyknem nosiť svoje návliečky, mala som ich i tu, avšak keďže som sa cítili takmer ako doma, nebolo to potrebné. 

V kuchyni nám taktiež nechýbalo nič, dokonca sme našli všetko potrebné i na prípravu halušiek. I kuchynské riady, taniere, poháre atď. boli v dostatočnom množste , čisté, myslím, že s takýmto vybavením kuchyne som sa ešte pri žiadnom ubytovaní nestretla. Mali sme so sebou spoločenské hry, ale takisto sme našli i v chalupe. 

Keďže bolo slnečné počasie, vyniesli sme si von lehátka a popíjali kávu , veľmi príjemné. 

Ďakujem, prajem príjemné predjarné dni a veľa spokojných návštevníkov.

Ľubica Lukšíková, 2019-03-04 17:18:22

Dobrý den, 

celé bych to shrnula tak, že vše bylo v naprostém pořádku a byli jsme moc spokojení... Krásná chalupa, vybavení super, komunikace taktéž...webové stránky moc pěkné...

Děkujeme, snad zas někdy...

Vránová, 2019-05-21 09:50:59

Dobrý den,

předně děkujeme, celý den a noc u Vás na chalupě, vše (včetně počasí:)) bylo perfektní a moc se nám líbilo.

My jsme měli pobyt spíše pracovní a pro ten bylo vše naprosto perfektní, v podstatě nemáme nic co bychom měli vytknout, možná škoda jen, že jsme nestihli bazén, ale to samozřejmě chápeme z hlediska toho, že je teprve červen, využili jsme hadice a bylo to také moc fajn.

Celý pobyt byl super a rádi přijedeme znovu ať už pracovně, tak třeba i soukromě.

S pozdravem,

Kateřina Kluchová
JBPR Gin Ambassador Czech Republic

Kateřina Kluchová, 2019-06-06 14:35:54

Dobrý den,
Chalupa je opravdu velmi prakticky a vkusně zařízená, byly jsme 4 rodiny s dětmi a místa bylo dostatek, stejně tak talířů, skleniček. Samozřejmostí byla myčka, dokonce i malá pračka, což se hodilo. Nádherná velká oplocena zahrada s herními prvky, prostě ideální. V okolí možnost cyklovyletu a turistiky. Jediné malé mínus byl bazén, který by zasloužil více péče. Chalupu můžu jen doporučit!

Markéta Sližová, 2019-07-28 09:25:19

Dobry den pan Jelinek,

vsetko bolo v najlepsom poriadku, vasa chata je jedna z najkrajsich a najlepsie vybavenych chat, na akych som kedy bola.

Deti si najviac uzili macicky

Barbora Orlikova, 2019-12-27 11:09:04

Dobrý den,,

Moc děkujeme za pobyt a poskytnuté služby. Vše proběhlo bez problémů, jen za ten zlomený klíč ve dveřích na terasu se omlouváme. Naštěstí se nám ho podařilo vyndat a přebírajícím jsem hned řádně nahlásil.

Chalupa i pokoje byly vybaveny vším, co bylo potřeba, kuchyně až nadstandardně, komunikace byla perfektní a přístup předávajících/přebírajících profesionální

Moc děkujeme, velmi se nám u Vás líbilo.

S přáním hezkého dne

ROMAN KUTÁK, 2020-01-29 13:08:42

Dobrý den,

ještě dnes se dávám z krásných dní u Vás dohromady :) chtěla jsem Vám napsat, ale dřív jsem se k tomu nedostala.

Chtěly bychom Vám s maminkami poděkovat. Byly jsme maximálně spokojeni. Chalupa je naaadherná a ne jen s maminkami, ale i s jinými rodinami bychom rádi v budoucnu přijeli.

Chalupa je na nádherném místě, klid a čisto. Komunikace byla jak z Vaší strany, tak s provozním perfektní a rychlá. A web máte noc pěkně udělaný, myslím, že informace jsou vyčerpávající a dostatečné. Je tam úplně všechno.

Budeme se těšit na další pobyt u Vás.

Ubytování s dětmi

Eva Nečasová, 2020-06-16 12:27:10

Nový komentář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Rychlý kontakt

606 715 493

info@chalupazahumny.cz

napsali o nás galerie daruj dárek